Μέμος Μπεγνής: «Δεν μου αρέσει να έχω παιδιά, δεν είμαστε όλοι για οικογένεια»

14:20 - 09/11/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή Πάμε Δαναή και στον δημοσιογράφο, Αλέξη Μίχα παραχώρησε ο Μέμος Μπεγνής. Ο αγαπημένος To άρθρο Μέμος Μπεγνής: «Δεν μου αρέσει να έχω παιδιά, δεν είμαστε όλοι για οικογένεια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέμος Μπεγνής: «Δεν μου αρέσει να έχω παιδιά και δεν μου αρέσει καθόλου το σπορ μπαμπάς»

«Δεν είμαστε όλοι για οικογένεια» συμπλήρωσε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μέμος Μπεγνής: Δεν μου αρέσει να έχω παιδιά, δεν είμαστε όλοι για οικογένεια

Για την επιλογή του να μην κάνει παιδιά, τα ομόφυλα ζευγάρια αλλά και τις ακραίες εκδηλώσεις θαυμασμού, μίλησε ο Μέμος Μπεγνής στην εκπομπή «Πάμε Δανάη». «Δεν θα μπορούσα ποτέ να έχω δικά μου παιδιά γιατί πιστεύω ότι δεν το έχω. Επειδή ίσως είμαι και εγώ παιδί ακόμα, δεν μου αρέσει να έχω παιδιά και δεν μου αρέσει καθόλου το σπορ μπαμπάς, δεν είμαστε όλοι για οικογένεια» είπε χαρακτηριστικά ο ηθοποιός. Με αφορμή το θεατρικό έργο «Μπεντ» στο οποίο πρωταγωνιστεί, ο Μέμος Μπεγνής μίλησε για τα στερεότυπα που υπάρχουν ακόμα γύρω από ομόφυλα ζευγάρια, ξεσπώντας με αφορμή την αυτοκτονία ενός ομόφυλου ζευγαριού στην Αρμενία. «Πρόσφατα έπεσε ένα ζευγάρι ανδρών από μια γέφυρα στην Αρμενία και μετα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μέμος Μπεγνής: «Δεν μου αρέσει να έχω παιδιά, πιστεύω ότι δεν το έχω»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» παραχώρησε ο Μέμος Μπεγνής, ο οποίος αποκάλυψε τις πιο ακραίες εκδηλώσεις θαυμασμού, που του έχουν συμβεί, ενώ τόσο σχολίασε το ενδεχόμενο να αποκτήσει παιδιά. Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» παραχώρησε ο Μέμος Μπεγνής, ο οποίος αποκάλυψε τις πιο ακραίες εκδηλώσεις θαυμασμού, που του έχουν συμβεί, ενώ τόσο σχολίασε το ενδεχόμενο να αποκτήσει παιδιά. Ο ηθοποιός μάλιστα αναφέρθηκε και στην επιθυμία του να παρουσιάσει μία εκπομπή. «Δεν θα μπορούσα ποτέ να έχω δικά μου παιδιά, γιατί πιστεύω ότι δεν το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»