Πάνος Καμμένος: Το tweet για τον «υπάλληλο του Ερντογάν» και το χειρουργείο στο πόδι του

08:46 - 10/11/2022

Τις ενδιάμεσες εκλογές στις ΗΠΑ και το χειρουργείο στο πόδι του «έμπλεξε» σε μια ανάρτηση ο πρώην υπουργός Άμυνας, Πάνος Καμμένος, που την περασμένα εβδομάδα τραυματίστηκε στο πόδι έπειτα από τροχαίο που είχε με τη μηχανή του. «Ο υπάλληλος του ερτογαν έχασε στις ΗΠΑ. Ο Gus Bilirakis επανεξελέγη. Το χειρουργείο στο πόδι μου πήγε καλά λένε οι γιατροί. Καλή ημέρα σήμερα…» γράφει στην ανάρτησή του ο Πάνος Καμμένος, συνοψίζοντας τις… καλές ειδήσεις της ημέρας!

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Καμμένος: Η ανάρτηση για τον «υπάλληλο του Ερντογάν» και το χειρουργείο στο πόδι του μετά το τροχαίο

Τις ενδιάμεσες εκλογές στις ΗΠΑ και το χειρουργείο στο πόδι του «έμπλεξε» σε μια ανάρτηση ο πρώην υπουργός Άμυνας, Πάνος Καμμένος «Ο υπάλληλος του ερτογαν έχασε στις ΗΠΑ. Ο Gus Bilirakis επανεξελέγη. Το χειρουργείο στο πόδι μου πήγε καλά λένε οι γιατροί. Καλή ημέρα σήμερα…» γράφει στην ανάρτησή του ο Πάνος Καμμένος, συνοψίζοντας τις… καλές […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα