Γιώργος Κακοσαίος στον Μουτσινά: «Αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο, θα πήγαινα σε talent show»

17:34 - 10/11/2022

Καλεσμένος στην εκπομπή του Νίκου Μουτσινά, Καλό Μεσημεράκι βρέθηκε την Πέμπτη 10/11 ο Γιώργος Κακοσαίος. Ο To άρθρο Γιώργος Κακοσαίος στον Μουτσινά: «Αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο, θα πήγαινα σε talent show» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Κακοσαίος: «Αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο, θα πήγαινα σε κάποιο talent show»

Ο τραγουδιστής αναφέρθηκε στην πορεία του στη μουσική σκηνή και στο πώς τον έχει επηρεάσει το γεγονός ότι πατέρας του είναι ο Γιάννης Πλούταρχος

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Κακοσαίος: Αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο, θα πήγαινα σε talent show

«Σίγουρα με απασχόλησε η σύγκριση με τον πατέρα μου» τόνισε ο Γιώργος Κακοσαίος ο οποίος «εισέβαλε» στο πλατό του Νίκου Μουτσινά στο «Καλό μεσημεράκι» το μεσημέρι της Πέμπτης (10/11). Ο γιος του Γιάννη Πλούταρχο εξήγησε με ποιο τρόπο αποφάσισε να βάλει στην άκρη την αναπόφευκτη σύγκριση με τον πατέρα του. «Είπα στον εαυτό μου: πώς μπορώ όσο γίνεται αυτό να το βγάλω από πάνω μου; Θα γράφω τα δικά μου τραγούδια κι αν αρέσουν στον κόσμο, αρέσουν» παραδέχθηκε ο νεαρός τραγουδιστής. Για το ενδεχόμενο να πήγαινε σε κάποιο talent show δήλωσε: «Θα σου μιλήσω ειλικρινά και θα σου πω πως αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο θα πήγαινα. Αλλά τα έφερε έτσι η ζωή να έχω πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Κακοσαίος: «Αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο, ειλικρινά θα πήγαινα σε κάποιο talent show»

Ο Γιώργος Κακοσαίος έδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε στα βήματά του στον χώρο της μουσικής, αλλά και τον πατέρα του, Γιάννη Πλούταρχο.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γιώργος Κακοσαίος: «Αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο, θα πήγαινα σε κάποιο talent show»

Ο Γιώργος Κακοσαίος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Καλό Μεσημεράκι» και αναφέρθηκε στα βήματά του στον χώρο της μουσικής, αλλά και τον πατέρα του, Γιάννη Πλούταρχο.Ο Γιώργος Κακοσαίος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Καλό Μεσημεράκι» και αναφέρθηκε στα βήματά του στον χώρο της μουσικής, αλλά και τον πατέρα του, Γιάννη Πλούταρχο.Ο τραγουδιστής αρχικά δήλωσε πως για καιρό προσπαθούσε να κάνει τα πάντα για να μην μπορεί κανείς να τον κατηγορήσει ότι εκμεταλλεύεται τη φήμη του πατέρα του. «Στην αρχή, πριν ξεκινήσω, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Κακοσαίος: «Αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο, θα πήγαινα σε talent show»

Ο Γιώργος Κακοσαίος «εισέβαλε» στο πλατώ του Νίκου Μουτσινά, όπου μίλησε για το ξεκίνημά του στον χώρο της μουσικής, την […] The post Γιώργος Κακοσαίος: «Αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο, θα πήγαινα σε talent show» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γιώργος Κακοσαίος: «Αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο, θα πήγαινα σε κάποιο talent show»

«Ένα βύσμα μπορεί να σε πάει στην πόρτα, ενδεχομένως να σε βάλει και μέσα, αλλά από εκεί και πέρα είσαι μόνος σου»

Διαβάστε το στο news.gr

Γιώργος Κακοσαίος: "Αν δεν είχα πατέρα τον Γιάννη Πλούταρχο, θα πήγαινα σε talent show"

"Ήμουν τερματοφύλακας στην Ακαδημία του Παναθηναϊκού"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»