Σοκάρει η Ρίκα Διαλυνά: «Νόμιζαν ότι εκδιδόμουν – Με ρωτούσαν, κοριτσάκι πόσα θέλεις;»

20:28 - 10/11/2022

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε η Ρίκα Διαλυνά στο περιοδικό Λοιπόν. Η κορυφαία ηθοποιός μίλησε στον δημοσιογράφο Γιώργο […] The post Σοκάρει η Ρίκα Διαλυνά: «Νόμιζαν ότι εκδιδόμουν – Με ρωτούσαν, κοριτσάκι πόσα θέλεις;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρίκα Διαλυνά: Νόμιζαν ότι εκδιδόμουν και με ρωτούσαν πόσα θέλω

Σοκάρει η εξομολόγηση της ηθοποιού

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ρίκα Διαλυνά: «Νόμιζαν ότι εκδιδόμουν και με ρωτούσαν πόσα θέλω»

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε η Ρίκα Διαλυνά. Η αγαπημένη ηθοποιός άνοιξε την καρδιά της στο περιοδικό Λοιπόν και μίλησε για τη διεθνή της καριέρα, τις απώλειες αλλά και τη νέα της ζωή στην Κρήτη. Μεταξύ άλλων, ανέφερε ότι αυτή είναι η τελευταία της συνέντευξη, καθώς δεν της αρέσει να μιλάει για τα […]

Διαβάστε το στο in.gr

Ρίκα Διαλυνά: «Νόμιζαν ότι εκδιδόμουν και με ρωτούσαν πόσα θέλω»

Σοκάρει η εξομολόγηση της ηθοποιού για τον θάνατο της μητέρας της

Διαβάστε το στο tanea.gr

Ρίκα Διαλυνά: «Νόμιζαν ότι εκδιδόμουν – Με ρωτούσαν, κοριτσάκι πόσα θέλεις;»

Για τη διεθνή της καριέρα, τις απώλειες αλλά και τη νέα της ζωή στην Κρήτη, μίλησε η Ρίκα Διαλυνά στο περιοδικό Λοιπόν.Για τη διεθνή της καριέρα, τις απώλειες αλλά και τη νέα της ζωή στην Κρήτη, μίλησε η Ρίκα Διαλυνά στο περιοδικό Λοιπόν.Σε ποια φάση της ζωής σας πετυχαίνουμε; Με βρίσκετε σε μία αρκετά περίεργη φάση, διότι ήρθα στην Κρήτη με την οικογένειά μου, δηλαδή την κόρη μου και τον εγγονό μου για να εγκατασταθώ εδώ πέρα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»