Κώστας Αποστολάκης: «Σαν τον εαυτό μου δεν έχω αγαπήσει άλλον άνθρωπο»

16:54 - 13/11/2022

Ο Κώστας Αποστολάκης βρέθηκε σήμερα το μεσημέρι καλεσμένος στην εκπομπή της Μαρίας Μπακοδήμου “Γειά σου” και To άρθρο Κώστας Αποστολάκης: «Σαν τον εαυτό μου δεν έχω αγαπήσει άλλον άνθρωπο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αποστολάκης: «Σαν τον εαυτό μου δεν έχω αγαπήσει άλλον άνθρωπο»

Ο Κώστας Αποστολάκης βρέθηκε σήμερα το μεσημέρι καλεσμένος στην εκπομπή της Μαρίας Μπακοδήμου “Γειά σου” και μέσα σε όλα αναφέρθηκε και στην βαθιά πίστη του στον Θεό αλλά και την ανάγκη που νιώθει να αγαπήσει άλλους ανθρώπους περισσότερο από τον ίδιο του τον εαυτό.Ο Κώστας Αποστολάκης βρέθηκε σήμερα το μεσημέρι καλεσμένος στην εκπομπή της Μαρίας Μπακοδήμου “Γειά σου” και μέσα σε όλα αναφέρθηκε και στην βαθιά πίστη του στον Θεό αλλά και την ανάγκη που νιώθει να αγαπήσει άλλους ανθρώπους περισσότερο από τον ίδιο του τον εαυτό.«Αγαπάμε μόνο τον εαυτό μας ενώ μας δόθηκε η εντολή να αγαπάμε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»