Τέτα Καμπουρέλη: Η πρώτη αντίδραση για τη νέα σχέση του πρώην συζύγου της – «Είμαι τελείως διάφορη»

08:20 - 16/11/2022

Ο Βασίλης Γκουρούσης αποκάλυψε χθες στο Happy Day ότι έχει προχωρήσει στην προσωπική ζωή του και To άρθρο Τέτα Καμπουρέλη: Η πρώτη αντίδραση για τη νέα σχέση του πρώην συζύγου της – «Είμαι τελείως διάφορη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέτα Καμπουρέλη για τη νέα σχέση του πρώην συζύγου της Βασίλη Γκουρούση: «Είμαι τελείως αδιάφορη»

Ο Βασίλης Γκουρούσης μιλώντας στο «Happy Day»...

Διαβάστε το στο Zougla

Τέτα Καμπουρέλη: Έτσι αντέδρασε όταν ρωτήθηκε για τη νέα σχέση του πρώην συζύγου της!

«Έχω βρει κι εγώ έναν άνθρωπο»

Διαβάστε το στο in.gr

Τέτα Καμπουρέλη για τη νέα σχέση του πρώην συζύγου της Βασίλη Γκουρούση: «Είμαι τελείως αδιάφορη»

Ο Βασίλης Γκουρούσης μιλώντας στο «Happy Day», αποκάλυψε ότι έχει προχωρήσει στην προσωπική ζωή του και διατηρεί νέα σχέση μετά τον χωρισμό του από την...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τέτα Καμπουρέλη: Πώς αντέδρασε όταν ρωτήθηκε για τη νέα σχέση του Βασίλη Γκουρούση

Η Τέτα Καμπουρέλη σε δηλώσεις που έκανε στις κάμερες, μίλησε μεταξύ άλλων για τη νέα σχέση του πρώην συζύγου της.Η Τέτα Καμπουρέλη σε δηλώσεις που έκανε στις κάμερες, μίλησε μεταξύ άλλων για τη νέα σχέση του πρώην συζύγου της.Οι δηλώσεις προβλήθηκαν στο Happy Day με τη γνωστή αισθητικό να λέει χαρακτηριστικά: «Μπράβο! Να είναι καλά και να περνάει καλά. Από τη στιγμή που έχουμε παιδιά, κρατάμε επαφές και μιλάμε μόνο για τα παιδιά. Δεν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»