Σταύρος Σβήγκος: «Δε με νοιάζει τι κάνει η βασίλισσα με τον εγγονό της, όταν δεν έχω να φάω»

16:18 - 16/11/2022

Καλεσμένος στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη βρέθηκε σήμερα το μεσημέρι ο Σταύρος Σβήγκος. Ο ηθοποιός που To άρθρο Σταύρος Σβήγκος: «Δε με νοιάζει τι κάνει η βασίλισσα με τον εγγονό της, όταν δεν έχω να φάω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταύρος Σβήγκος: Δεν με νοιάζει τι κάνει η βασίλισσα με τον εγγονό της όταν εγώ δεν έχω να φάω

Όλα όσα είπε ο Σταύρος Σβήγκος στην Ελένη Μενεγάκη και στο MEGA. Καλεσμένος της Ελένης Μενεγάκη βρέθηκε ο ηθοποιός Σταύρος Σβήγκος στο Μεγάλο Κανάλι με αφορμή την τηλεοπτική σειρά Έρωτας Φυγάς, όπου και μίλησε για όλα! Για… όλα όμως μέχρι και την βασίλισσα της Αγγλίας! «Όταν σκοπεύουμε να πουλάμε τραπ μουσική με αυτούς τους στίχους ... Περισσότερα To άρθρο Σταύρος Σβήγκος: Δεν με νοιάζει τι κάνει η βασίλισσα με τον εγγονό της όταν εγώ δεν έχω να φάω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σταύρος Σβήγκος: "Δε με νοιάζει τι κάνει η βασίλισσα με τον εγγονό της, όταν δεν έχω να φάω"

"Πόσους ανθρώπους έφαγε αυτή η βασίλισσα με τις υπογραφές της;"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Σταύρος Σβήγκος: «Τι με νοιάζει τι κάνει η βασίλισσα με τον εγγονό της όταν εγώ δεν έχω να φάω;»

Με αφορμή τον ρόλο του στη σειρά «Ερωτας Φυγάς» ο Σταύρος Σβήγκος βρέθηκε στην εκπομπή «Ελένη». Η κουβέντα εξελίχθηκε πιάνοντας θέματα κοινωνικά. «Σίγουρα χρειαζόμαστε ανάσες. Δεν ξέρω αν επιτρέπει η κοινωνία και ο τρόπος που μας έχουν κάνει να ζούμε. Η πολιτική σκηνή ας πούμε που έχει εξαθλιώσει τη ζωή μας. Μην κοιτάς που φέτος […] The post Σταύρος Σβήγκος: «Τι με νοιάζει τι κάνει η βασίλισσα με τον εγγονό της όταν εγώ δεν έχω να φάω;» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»