Κώστας Αποστολάκης: «Κάθε μέρα ζητάω συγγνώμη από την πρώην σύζυγό μου και από τον Θεό»

17:50 - 17/11/2022

Ο Κώστας Αποστολάκης μίλησε στην εκπομπή «Εμείς» σε ένα διάλειμμα από τις πρόβες της παράστασης «Τι είδε ο μπάτλερ». Ο […] The post Κώστας Αποστολάκης: «Κάθε μέρα ζητάω συγγνώμη από την πρώην σύζυγό μου και από τον Θεό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αποστολάκης: «Κάθε μέρα ζητάω συγγνώμη από την πρώην σύζυγό μου»

Ο Κώστας Αποστολάκης παραχώρησε μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης από τα καμαρίνια του θεάτρου «Άλμα» ενώ μέσα σε όλα…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κώστας Αποστολάκης: Κάθε μέρα ζητάω συγγνώμη από την πρώην σύζυγό μου - Ήμουν δειλός και εγωιστής στον γάμο μου

Ευθύνες στον εαυτό του επέρριψε ο Κώστας Αποστολάκης για το τέλος του γάμου του.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Αποστολάκης: «Κάθε μέρα ζητάω συγγνώμη από την πρώην σύζυγό μου και από τον Θεό»

35 χρόνια προσπαθούσα να φτιάξω κάτι μόνος μου και δεν έφτιαξα τίποτα. Πίστευα στα ταρώ, στη χαρτομαντεία, στην τύχη, στα όνειρα, στα φαντάσματα αλλά όχι στον Θεό” παραδέχεται ο Κώστας Αποστολάκης Ο Κώστας Αποστολάκης μίλησε στην εκπομπή «Εμείς» σε ένα διάλειμμα από τις πρόβες της παράστασης «Τι είδε ο μπάτλερ». Ο δημοσιογράφος Γιώργος Οικονομάκης βρέθηκε […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Κώστας Αποστολάκης: «Κάθε μέρα ζητάω συγγνώμη από την πρώην σύζυγό μου»

Ο Κώστας Αποστολάκης παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Εμείς» και τον δημοσιογράφο Γιώργο Οικονομάκη. Ο γνωστός ηθοποιός, που φέτος πρωταγωνιστεί στο θέατρο στην παράσταση «Τι είδε ο Μπάτλερ», μίλησε για την προσωπική του ζωή, την πίστη του στον Θεό ενώ αναφέρθηκε στην πρώην σύζυγό του. «35 χρόνια προσπαθούσα να φτιάξω κάτι μόνος μου και […] The post Κώστας Αποστολάκης: «Κάθε μέρα ζητάω συγγνώμη από την πρώην σύζυγό μου» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»