Βίκυ Καγιά: Έχω βοηθήσει με την καρδιά μου, διασυνδέσεις, χρήματα και χωρίς να περιμένω ποτέ ευχαριστώ

03:00 - 18/11/2022

Η Βίκυ Καγιά ήταν καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στην εκπομπή του τηλεοπτικού σταθμού Ant1, «The 2Night Show». Μίλησε για την καριέρα της στο εξωτερικό και την πετυχημένη πορεία της στο χώρο του μόντελινγκ και όχι μόνο… «Έχω αποφασίσει ότι ο μόνος τρόπος για να μην δηλητηριάζω το μυαλό μου είναι να μην συνδέω τον εαυτό μου με κανέναν άλλο και δεύτερον τα περνάω όλα πιο επιδερμικά. Γιατί η πολλή ανάλυση φέρνει παράλυση», τόνισε αρχικά και συνέχισε: «Όταν ξεκίνησα την καριέρα μου, είχα την τύχη να έχω μάνατζερ τη Μαίρη Δρακοπούλου, με δυσκόλεψε πολύ, με “μαστίγωνε” για τα λάθη μου λάθη, αλλά την ευχαριστώ για όσα έμαθε». «Πιστεύω ότι ο κόσμος έχει ανάμεικτα συναισθήματα για εμένα.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Επεισοδιακή καταδίωξη στη Θεσσαλονίκη – Εγκλωβίστηκε στην κίνηση και εμβόλισε περιπολικό για να διαφύγει

Επιφυλάξεις Στουρνάρα στην πρόταση για προσωπικές προβλέψεις των επιτοκίων

Σε αναβρασμό κρεοπώλες, κτηνοτρόφοι και καταναλωτές στη Θεσσαλονίκη – Στα ύψη η τιμή του οβελία λίγες μέρες πριν από το Πάσχα

«Κλείδωσαν» δύο μεταγραφές στον Ολυμπιακό – Ζήτησε να επιστρέψει ο Μπακαμπού!

Η Κομισιόν καλεί την Ελλάδα να μεταφέρει ορθά τους κανόνες για την καταπολέμηση της απάτης εις βάρος των οικονομικών συμφερόντων της ΕΕ

Η κατάρα της Τζέλας Δελαφράγκα: Οι πρώτες φωτογραφίες, η υπόθεση και οι ηθοποιοί της νέας σειράς των Παπαθανασίου – Ρέππα