Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Δέχθηκα παρενόχληση από γνωστό άνθρωπο του χώρου που είναι πέραν πάσης υποψίας»

13:34 - 18/11/2022

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου μίλησε στη Super Κατερίνα και στη Φαίη Φώτου για τη σεξουαλική παρενόχληση που To άρθρο Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Δέχθηκα παρενόχληση από γνωστό άνθρωπο του χώρου που είναι πέραν πάσης υποψίας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Δέχθηκα παρενόχληση από γνωστό άνθρωπο του χώρου που είναι υπεράνω πάσης υποψίας

«Δεν είναι εύκολο να πω χωρίς στοιχεία ότι ο τάδε με χούφτωσε» συμπλήρωσε ο θεατρικός παταγωγός 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Δέχθηκα παρενόχληση από γνωστό άνθρωπο του χώρου που είναι πέραν πάσης υποψίας

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου μίλησε στην εκπομπή «Super Κατερίνα» και στη Φαίη Φώτου για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε στο παρελθόν από πρόσωπο υπεράνω πάσης υποψίας.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Με παρενόχλησε σεξουαλικά πρόσωπο του καλλιτεχνικού χώρου υπεράνω υποψίας

Ο θεατρικός παραγωγός παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα»  και μίλησε για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε κατά το παρελθόν.

Διαβάστε το στο in.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Δέχθηκα παρενόχληση από γνωστό άτομο του χώρου – Είναι υπεράνω πάσης υποψίας

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου σε συνέντευξη που έκανε ανέφερε πως έχει δεχτεί παρενόχληση από γνωστό άτομο, τον οποίο δεν μπορεί να καταγγείλει, αφού είναι υπεράνω πάσης υποψίας και ο ίδιος δεν διαθέτει τα κατάλληλα στοιχεία. Μιλώντας στην εκπομπή «Super Κατερίνα» ανέφερε πως «μου θυμίζει στιγμές από γραφεία δισκογραφικών παραγωγών, που όλο και κάτι ήθελε ο καθένας. Που ήθελαν να με αντιμετωπίσουν ως ένα αγόρι που αισθάνεται κορίτσι. Βρέθηκα σε δύσκολη θέση να σπρώχνω ανθρώπους, δεν ανταποκρίθηκα ποτέ σε κάτι τέτοιο κι είμαι πολύ υπερήφανος γι’ αυτό. «Βλέπω όλους αυτούς που ανταποκρίθηκαν σε αυτές τις ανωμαλίες κι αναρωτιέμαι γιατί είναι τόσο σοκαριστικό αυτό που είπα για το bullying», είπε χαρακ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου αποκαλύπτει: «Δέχθηκα παρενόχληση από άνθρωπο του χώρου που είναι πέραν πάσης υποψίας»

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου μίλησε στη «Super Κατερίνα» για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε στο παρελθόν από πρόσωπο υπεράνω πάσης υποψίας. Με αφορμή...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Δέχθηκα παρενόχληση από γνωστό άνθρωπο του χώρου που είναι πέραν πάσης υποψίας»

Η κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» συνάντησε τον Μαυρίκιο Μαυρικίου στην πρόβα τζενεράλε του J2US. Ο ίδιος μίλησε για τη συμμετοχή του στο φαντασμαγορικό σόου του Alpha και το τραγούδι του live που του ξύπνησε μνήμες από το τα χρόνια που είχε παραπάνω κιλά και του έκαναν bullying. «Οι συμμαθητές μου, μου έλεγαν γιατί δεν […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Δέχθηκα παρενόχληση από γνωστό άνθρωπο του χώρου που είναι πέραν πάσης υποψίας» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»