Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Με ρωτούσαν: Γιατί δεν φοράς σουτιέν;»

13:58 - 18/11/2022

Σε μία συγκλονιστική εξομολόγηση στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα προχώρησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου. Ο γνωστός τραγουδιστής και ηθοποιός μίλησε […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Με ρωτούσαν: Γιατί δεν φοράς σουτιέν;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Με χούφτωσε και μου είπε, αγοράκι μου εγώ μπορώ να σου κάνω καριέρα

Όσα αποκάλυψε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου στη νέα τηλεοπτική του συνέντευξη. Λίγο πριν το νέο live του J2US, ο Μαυρίκιος Μαυρικίου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα όπου και προχώρησε σε μια σοκαριστική εξομολόγηση για τη σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχθεί πριν χρόνια από πρόσωπο υπεράνω πάσης υποψίας! «Η μεταμόρφωση για το τραγούδι μου θυμίζει ... Περισσότερα To άρθρο Μαυρίκιος Μαυρικίου: Με χούφτωσε και μου είπε, αγοράκι μου εγώ μπορώ να σου κάνω καριέρα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Μου έλεγαν οι συμμαθητές μου γιατί δεν φοράω σουτιέν που έχω τόσο μεγάλο στήθος»

Σε μία συγκλονιστική εξομολόγηση στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα προχώρησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου.Σε μία συγκλονιστική εξομολόγηση στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα προχώρησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου.Ο γνωστός τραγουδιστής και ηθοποιός μίλησε στη Φαίη Φώτου και αποκάλυψε τη σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχθεί πριν χρόνια από πρόσωπο υπεράνω πάσης υποψίας αλλά και το bullying που υπέστη από τους συμμαθητές του. «Η μεταμόρφωση για το τραγούδι μου θυμίζει τα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Με χούφτωσε και μου είπε, αγοράκι μου εγώ μπορώ να σου κάνω καριέρα

Όσα αποκάλυψε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου στη νέα τηλεοπτική του συνέντευξη. Λίγο πριν το νέο live του J2US, ο Μαυρίκιος Μαυρικίου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα όπου και προχώρησε σε μια σοκαριστική εξομολόγηση για τη σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχθεί πριν χρόνια από πρόσωπο υπεράνω πάσης υποψίας «Η μεταμόρφωση για το τραγούδι μου θυμίζει τα παιδικά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: "Μου έλεγαν οι συμμαθητές μου γιατί δεν φοράω σουτιέν που έχω τόσο μεγάλο στήθος"

"Με χούφτωσε και μου είπε «αγοράκι μου εγώ μπορώ να σου κάνω καριέρα και αύριο να σε ξέρουν όλοι»"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»