Ξέσπασε η Σίσσυ Χρηστίδου για την Κιβωτό του Κόσμου: «Αντί να γυρίσουν τη δομή ανάποδα, λένε ότι τα παιδιά το κάνουν από κακία και δόλο»

10:46 - 19/11/2022

Τσουνάμι καταγγελιών παρασύρει την «Κιβωτό του Κόσμου». Όλο και περισσότερες καταγγελίες για ξυλοδαρμούς, ασέλγειες και ψυχολογική To άρθρο Ξέσπασε η Σίσσυ Χρηστίδου για την Κιβωτό του Κόσμου: «Αντί να γυρίσουν τη δομή ανάποδα, λένε ότι τα παιδιά το κάνουν από κακία και δόλο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σίσσυ Χρηστίδου για «Κιβωτό του Κόσμου»: «Δεν θα φέρω τον κόσμο ανάποδα να μάθω ποιος πείραξε το παιδί μου;»

«Αν έρθει και μου πει εμένα το παιδί μου κάτι, θα πω "τι κακία το έπιασε";» είπε μεταξύ άλλων - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σίσσυ Χρηστίδου για την Κιβωτό του Κόσμου: Δεν θα γυρίσω τον κόσμο όλο να δω ποιος μπορεί να πείραξε το παιδί μου;

Έξαλλη εμφανίστηκε η Σίσσυ Χρηστίδου με τη στάση του πατέρα Αντώνιου στις καταγγελίες για κακοποίηση παιδιών στην Κιβωτό του Κόσμου. «Εγώ να ρωτήσω κάτι; Καταλαβαίνω ότι βάλλεται η Κιβωτός, ότι έχει δώσει όλη αυτή την αγάπη, έχει προστατέψει τα παιδιά και τώρα αυτό που τους έχει βρει τους ανθρώπους και όλα αυτά… Και περιμένουμε να δούμε τι πραγματικά έχει γίνει. Όταν είσαι στη θέση των ανθρώπων αυτών και έρχεται ένα από τα παιδιά σου, γιατί είναι παιδί τους, το μεγάλωσαν αυτό το παιδί… Και έρχεται το παιδί σου και σου λέει ότι μου έχει συμβεί αυτό. Εσύ, αντί να πεις, θα το ψάξω, θα το ερευνήσω, θα γυρίσω ανάποδα τη δομή να βρω ποιος μπορεί να τόλμησε να σου έκανε κάτι τέτοιο, βγαίνεις απε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χρηστίδου για Κιβωτό του Κόσμου: «Αντί να γυρίσουν τη δομή ανάποδα, λένε ότι τα παιδιά το κάνουν από κακία»

Ανέβηκαν οι τόνοι το πρωί του Σαββάτου (19/11) στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι!» με την Σίσσυ Χρηστίδου να μην μπορεί να κρύψει την οργή της για τις καταγγελίες που έχουν έρθει στο φως της δημοσιότητας εις βάρος της δομής «Κιβωτός του Κόσμου» για ξυλοδαρμούς, ασέλγειες και ψυχολογική βία στα παιδιά. Στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Εκτός εαυτού η Χρηστίδου για την Κιβωτό του Κόσμου: «Δεν θα φέρω τον κόσμο ανάποδα για το παιδί μου;»

Έξαλλη έγινε σήμερα η Σίσσυ Χρηστίδου στον αέρα του Mega με αφορμή τα όσα δήλωσε η Πρεσβυτέρα του πατέρα Αντώνιου για τις καταγγελίες που έχουν γίνει για την Κιβωτό του Κόσμου. «Εγώ να ρωτήσω κάτι; Καταλαβαίνω ότι βάλλεται η Κιβωτός, ότι έχει δώσει όλη αυτή την αγάπη, έχει προστατέψει τα παιδιά και τώρα αυτό που […] Το άρθρο Εκτός εαυτού η Χρηστίδου για την Κιβωτό του Κόσμου: «Δεν θα φέρω τον κόσμο ανάποδα για το παιδί μου;» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Κώστας Σόμμερ – Βαλεντίνη Παπαδάκη: Έτσι απάντησαν στο ενδεχόμενο ενός τρίτου παιδιού – «Το σκεφτόμασταν έντονα»

Ελένη Μενεγάκη για Δημήτρη Παπανώτα: «Μια φορά να μπεις στην καρδιά μου δεν βγαίνεις ποτέ»

Shay Mitchell: Υιοθέτησε την πιο μοντέρνα version του Y2K makeup look που είναι ιδανικό για την επόμενη βραδινή σου έξοδο

Συνταγή για σαλάτα με πλιγούρι και αβοκάντο

Ελεονώρα Μελέτη: Αποκάλυψε πόσους followers έχασε μετά την ανακοίνωση ότι κατεβαίνει στις Ευρωεκλογές με τη Ν.Δ.

Χριστίνα Μήλιου: Θύμα άγριου ξυλοδαρμού η αδελφή της τραγουδίστριας από τον σύντροφό της