«Κιβωτός του Κόσμου»-Σίσσυ Χρηστίδου: «Δεν θα φέρω τον κόσμο ανάποδα αν έρθει το παιδί μου και μου πει ότι το πείραξαν;»

11:36 - 19/11/2022

Τσουνάμι καταγγελιών παρασύρει την «Κιβωτό του Κόσμου». Όλο και περισσότερες καταγγελίες για ξυλοδαρμούς, ασέλγειες και ψυχολογική βία έρχονται στο φως της δημοσιότητας προκαλώντας σοκ στο Πανελλήνιο.Στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι!» πρόβαλαν τις δηλώσεις του Πατέρα Αντώνιου και της Πρεσβυτέρας, με τη Σίσσυ Χρηστίδου να ξεσπάει:«Να ρωτήσω κάτι; Καταλαβαίνω ότι βάλλεται η Κιβωτός, ότι έχει δώσει […]

Διαβάστε Περισσότερα στο dete.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κιβωτός του Κόσμου: Ξέσπασε στον «αέρα» η Σίσσυ Χρηστίδου – «Δεν θα φέρω τον κόσμο ανάποδα να δω ποιος πείραξε το παιδί μου;»

Οι καταγγελίες για περιστατικά κακοποίησης παιδιών στην «Κιβωτό του κόσμου» έχουν σοκάρει τα τελευταία εικοσιτετράωρα το πανελλήνιο. Απόσπασμα από τις δηλώσεις του Πατέρα Αντώνιου και της Πρεσβυτέρας προβλήθηκε στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι», προκαλώντας οργή στην παρουσιάστρια, Σίσσυ Χρηστίδου, το «ξέσπασμα» της οποίας έγινε viral στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Η Χρηστίδου αντέδρασε έντονα ενώ βρισκόταν […] Το άρθρο Κιβωτός του Κόσμου: Ξέσπασε στον «αέρα» η Σίσσυ Χρηστίδου – «Δεν θα φέρω τον κόσμο ανάποδα να δω ποιος πείραξε το παιδί μου;» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ dete.gr

Πάτρα: Ένα μεγάλο ουράνιο τόξο υπέροχο και μοναδικό (φωτό)

Γιώργος Παπανδρέου:  «Η Δημοκρατία Κινδυνεύει»

Κάστανο – το superfood: Η θρεπτική αξία και οι ευεργετικές του ιδιότητες στον οργανισμό

Ηλεία: Πλημμύρισαν σπίτια και εκτάσεις στη Μυρτιά

Απτόητη η οικονομία των ΗΠΑ, ανάπτυξη 2,9% το δ’ τρίμηνο του 2022

Πάνω από 2.000 Βρετανοί έχουν αφήσει γράμμα σε νεκρούς αγαπημένους τους