Ο Κουέντιν Ταραντίνο επιβεβαιώνει ότι η επόμενη ταινία του θα είναι η τελευταία

10:18 - 20/11/2022

Ο γνωστός σκηνοθέτης Κουέντιν Ταραντίνο (Quentin Tarantino) τηρεί την υπόσχεσή του, σύμφωνα με την οποία θα σκηνοθετήσει μόνο 10 ταινίες. Σε συνέντευξή του στο CNN, ο σκηνοθέτης επιβεβαίωσε ότι η επόμενη ταινία θα είναι και η τελευταία του, αφού σκηνοθέτησε εννέα ταινίες τις τελευταίες τρεις δεκαετίες (χωρίς να υπολογίζεται σ’ αυτές το Death Proof του ... Περισσότερα To άρθρο Ο Κουέντιν Ταραντίνο επιβεβαιώνει ότι η επόμενη ταινία του θα είναι η τελευταία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Κουέντιν Ταραντίνο επιβεβαιώνει ότι η επόμενη ταινία του θα είναι η τελευταία

Ο Κουέντιν Ταραντίνο (Quentin Tarantino) τηρεί την υπόσχεσή του, σύμφωνα με την οποία θα σκηνοθετήσει...

Διαβάστε το στο Zougla

Ο Κουέντιν Ταραντίνο επιβεβαιώνει ότι η επόμενη ταινία του θα είναι η τελευταία

Ο γνωστός σκηνοθέτης Κουέντιν Ταραντίνο (Quentin Tarantino) τηρεί την υπόσχεσή του, σύμφωνα με την οποία θα σκηνοθετήσει μόνο 10 ταινίες.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κουέντιν Ταραντίνο: Η επόμενη ταινία μου θα είναι η τελευταία

Ο Κουέντιν Ταραντίνο τηρεί την υπόσχεσή του, σύμφωνα με την οποία θα σκηνοθετήσει μόνο 10 ταινίες. Σε συνέντευξή του στο CNN, ο 59χρονος σκηνοθέτης επιβεβαίωσε ότι η επόμενη ταινία θα… Κουέντιν Ταραντίνο: Η επόμενη ταινία μου θα είναι η τελευταία - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Ο Ταραντίνο εγκαταλείπει τη σκηνοθεσία: "Η επόμενη ταινία θα είναι και η τελευταία μου"

Η ιστορία του Ταραντίνο στη μεγάλη οθόνη - Από το Reservoir Dogs μέχρι το Once Upon a Time in Hollywood.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ο Κουέντιν Ταραντίνο επιβεβαιώνει ότι η επόμενη ταινία του θα είναι η τελευταία

Ο γνωστός σκηνοθέτης Κουέντιν Ταραντίνο (Quentin Tarantino) τηρεί την υπόσχεσή του, σύμφωνα με την οποία θα σκηνοθετήσει μόνο 10 ταινίες.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Κουέντιν Ταραντίνο: Η επόμενη ταινία του, θα είναι η τελευταία

Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Κουέντιν Ταραντίνο: Η επόμενη ταινία μου θα είναι και η τελευταία

«Το κάνω εδώ και πολύ καιρό, το κάνω για 30 χρόνια. Και ήρθε η ώρα να ολοκληρώσω την παρουσία μου»

Διαβάστε το στο news.gr

Ο Κουέντιν Ταραντίνο επιβεβαιώνει ότι η επόμενη ταινία του θα είναι η τελευταία

Ο Κουέντιν Ταραντίνο (Quentin Tarantino) τηρεί την υπόσχεσή του, σύμφωνα με την οποία θα σκηνοθετήσει μόνο 10 ταινίες.

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Κουέντιν Ταραντίνο: Η επόμενη ταινία μου θα είναι η τελευταία

Ήρθε η ώρα να ολοκληρώσω την παρουσία μου

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι