Ναταλία Τσαλίκη: «Δεν ήταν για να είμαι μαζί, έπρεπε να έχουν χωρίσει δέκα φορές»

16:12 - 20/11/2022

Η Ναταλία Τσαλίκη φιλοξενήθηκε στο Καλύτερα Δε Γίνεται με την Ναταλία Γερμανού. Κατά τη διάρκεια της στήλης «Στιγμές», η ηθοποιός […] The post Ναταλία Τσαλίκη: «Δεν ήταν για να είμαι μαζί, έπρεπε να έχουν χωρίσει δέκα φορές» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ναταλία Τσαλίκη: «Έπρεπε να έχουν χωρίσει δέκα φορές, δεν ήταν για να είναι μαζί»

«Οι γονείς μου δεν ήταν για γάμο για να το πούμε απλά», δήλωσε μεταξύ άλλων η Ναταλία Τσαλίκη στην εκπομπή «Καλύτερα Δε Γίνεται». Η Ναταλία Τσαλίκη ήταν η σημερινή (20.11.2022) καλεσμένη της Ναταλίας Γερμανού στην εκπομπή «Καλύτερα Δε Γίνεται» στην τηλεόραση του ALPHA και, κατά τη διάρκεια της στήλης «Στιγμές», θυμήθηκε την παιδική της ηλικία, ... Περισσότερα To άρθρο Ναταλία Τσαλίκη: «Έπρεπε να έχουν χωρίσει δέκα φορές, δεν ήταν για να είναι μαζί» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ναταλία Τσαλίκη: Δεν ήταν για να είναι μαζί, έπρεπε να έχουν χωρίσει δέκα φορές

Η Ναταλία Τσαλίκη φιλοξενήθηκε στο Καλύτερα Δε Γίνεται με την Ναταλία Γερμανού. Κατά τη διάρκεια της στήλης «Στιγμές», η ηθοποιός θυμήθηκε την παιδική της ηλικία, επισημαίνοντας πως οι γονείς της δεν έπρεπε να παντρευτούν ποτέ. «Δύσκολα τα παιδικά χρόνια. Οι γονείς μου δεν ήταν για γάμο για να το πούμε απλά. Αυτό από τη μία είχε μια ανασφάλεια γιατί μέσα σου έβρισκες μια άγκυρα για να μπορέσεις να ορθοποδήσεις και να έχεις μια σταθερά. Από την άλλη βρίσκεις τον εαυτό σου πιο γρήγορα. Γίνεσαι ο γονιός του εαυτού σου. Πολύ ωραίοι άνθρωποι. Μια αστική οικογένεια, καλλιεργημένη με καλλιτεχνικές και μουσικές ρίζες. Πολύ ανοιχτόμυαλοι άνθρωποι, αλλά ένιωθες την ανασφάλεια ότι αυτοί οι άνθρωποι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»