Δώρα Χρυσικού: «Και συγγνώμη να μου ζητούσε ο Κιμούλης, δεν θα απέσυρα τις μηνύσεις»

12:38 - 21/11/2022

Δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα έκανε η Δώρα Χρυσικού. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε στις εξελίξεις γύρω από τη […] The post Δώρα Χρυσικού: «Και συγγνώμη να μου ζητούσε ο Κιμούλης, δεν θα απέσυρα τις μηνύσεις» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δώρα Χρυσικού: Δεν θα απέσυρα τις μηνύσεις και συγγνώμη να μου ζητούσε ο Κιμούλης

«Πρόκειται για ζωές ανθρώπων που πόνεσαν, στιγματίστηκαν και το έφεραν ως τραύμα, ποια συγγνώμη;» ανέφερε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δώρα Χρυσικού για Γιώργο Κιμούλη: «Και συγγνώμη να μου ζητούσε, δεν θα απέσυρα τις μηνύσεις»

Η Δώρα Χρυσικού αναφέρθηκε στην δικαστική διαμάχη με τον συνάδελφό της

Διαβάστε το στο in.gr

Δώρα Χρυσικού: «Και συγγνώμη να μου ζητούσε ο Κιμούλης, δεν θα απέσυρα τις μηνύσεις, πρόκειται για ζωές ανθρώπων που πόνεσαν»

Η Δώρα Χρυσικού έκανε δηλώσεις στην εκπομπή Super Κατερίνα όπου αναφέρθηκε στις εξελίξεις γύρω από τη δικαστική της διαμάχη με τον Γιώργο Κιμούλη, ενώ σχολίασε και τις σχετικές δηλώσεις που έκανε ο Θοδωρής Αθερίδης στον Γιάννη Πουλόπουλο την προηγούμενη εβδομάδα.Η Δώρα Χρυσικού έκανε δηλώσεις στην εκπομπή Super Κατερίνα όπου αναφέρθηκε στις εξελίξεις γύρω από τη δικαστική της διαμάχη με τον Γιώργο Κιμούλη, ενώ σχολίασε και τις σχετικές δηλώσεις που έκανε ο Θοδωρής Αθερίδης στον Γιάννη Πουλόπουλο την προηγούμενη εβδομάδα.«Όλα έχουν πάρει τον δρόμο της δικαιοσύνης. Πιστεύω ότι δεν θα υπάρξουν άμεσα κάποιες εξελίξεις, διότι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δώρα Χρυσικού για Γιώργο Κιμούλη: «Και συγγνώμη να μου ζητούσε, δεν θα απέσυρα τις μηνύσεις»

Την Δώρα Χρυσικού συνάντησε η κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα και η δημοσιογράφος Χριστίνα Βουδούρη. Η To άρθρο Δώρα Χρυσικού για Γιώργο Κιμούλη: «Και συγγνώμη να μου ζητούσε, δεν θα απέσυρα τις μηνύσεις» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»