Έλενα Ασημακοπούλου: «Πήγα σε κάστιγνκ για τον Γιώργο Λιάγκα, έπαθα κρίση πανικού και έφυγα»

08:58 - 22/11/2022

Η Έλενα Ασημακοπούλου συνεργάζεται αυτόν τον χειμώνα με τη Νικόλ Παναγιώτου, σχεδιάζοντας μία νέα κολεξιόν παπουτσιών, ενώ την ίδια ώρα […] The post Έλενα Ασημακοπούλου: «Πήγα σε κάστιγνκ για τον Γιώργο Λιάγκα, έπαθα κρίση πανικού και έφυγα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Ασημακοπούλου: Το διαζύγιο από τον Μπρούνο Τσιρίλο και το κάστινγκ για τον Λιάγκα που έπαθε κρίση πανικού

Η Έλενα Ασημακοπούλου συνεργάζεται αυτόν τον χειμώνα...

Διαβάστε το στο Zougla

Έλενα Ασημακοπούλου: «Πήγα σε κάστινγκ για τον Λιάγκα και έπαθα κρίση πανικού»

Δηλώσεις που θα συζητηθούν από την ηθοποιό

Διαβάστε το στο in.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: Πήγα σε κάστινγκ για εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα, έπαθα κρίση πανικού και έφυγα

Στην κάμερα της εκπομπής Happy Day μίλησε η Έλενα Ασημακοπούλου η οποία τη φετινή σεζόν συνεργάζεται με τη Νικόλ Παναγιώτου, σχεδιάζοντας μία νέα κολεξιόν παπουτσιών, ενώ πρωταγωνιστεί και στην καθημερινή σειρά του ΣΚΑΪ, «Άγρια Γη». «Φέτος έχω τη χαρά να βρίσκομαι σε ένα πολύ ωραίο καστ ηθοποιών στον ΣΚΑΪ, στην Άγρια Γη. Είμαι πολύ ευτυχισμένη και χαρούμενη, γιατί και δουλεύω σε ένα σήριαλ στο οποίο νιώθω και περνάω καλά αλλά κάνω κι αυτό το διαφορετικό που ήθελα πολλά χρόνια να δείξω» ανέφερε αρχικά η Έλενα Ασημακοπούλου. «Έχω περάσει από κάστινγκ για τηλεοπτική εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα, έπαθα κρίση πανικού κι έφυγα» εξομολογήθηκε στη συνέχεια η ηθοποιός και πρόσθεσε: «Κατέβηκα στο πλα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: Το διαζύγιο από τον Μπρούνο Τσιρίλο και το κάστινγκ για τον Λιάγκα που έπαθε κρίση πανικού

  Η Έλενα Ασημακοπούλου συνεργάζεται αυτόν τον χειμώνα με τη Νικόλ Παναγιώτου, σχεδιάζοντας μία νέα κολεξιόν παπουτσιών, ενώ την ίδια ώρα πρωταγωνιστεί...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αποκάλυψη Ασημακοπούλου: «Έχω περάσει από κάστινγκ για την εκπομπή του Λιάγκα, έπαθα κρίση πανικού κι έφυγα»

Η Έλενα Ασημακοπούλου που πρωταγωνιστεί στην καθημερινή σειρά του ΣΚΑΪ, «Άγρια Γη» μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα του Happy Day. Η Έλενα Ασημακοπούλου που πρωταγωνιστεί στην καθημερινή σειρά του ΣΚΑΪ, «Άγρια Γη» μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα του Happy Day. «Φέτος έχω τη χαρά να βρίσκομαι σε ένα πολύ ωραίο καστ ηθοποιών στον ΣΚΑΪ, στην Άγρια Γη. Είμαι πολύ ευτυχισμένη και χαρούμενη, γιατί και δουλεύω σε ένα σήριαλ στο οποίο νιώθω και περνάω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: Το διαζύγιο από τον Μπρούνο Τσιρίλο και το κάστινγκ με τον Λιάγκα που έπαθε κρίση πανικού

Μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και στη δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε η Έλενα To άρθρο Έλενα Ασημακοπούλου: Το διαζύγιο από τον Μπρούνο Τσιρίλο και το κάστινγκ με τον Λιάγκα που έπαθε κρίση πανικού δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

"Πήγα σε κάστιγνκ σε εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα, έπαθα κρίση πανικού κι έφυγα"

Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για τις δύσκολες στιγμές που έχει περάσει σε κάστιγνκ, αναφέροντας ότι η χειρότερη ήταν όταν πήγε σε κάστινγκ για εκπομπή του Λιάγκα.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: «Πήγα σε κάστινγκ για τον Γιώργο Λιάγκα, έπαθα κρίση πανικού και έφυγα»

Μίλησε και για το διαζύγιό της

Διαβάστε το στο news.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: "Πήγα σε κάστιγνκ για τον Γιώργο Λιάγκα, έπαθα κρίση πανικού και έφυγα"

Μίλησε και για το διαζύγιό της

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»