Ηλίας Μαμαλάκης: «Δεν έπαθα τροφική δηλητηρίαση» – Αυτή είναι η αλήθεια για την εισαγωγή του στην εντατική

10:00 - 23/11/2022

Αίσιο τέλος είχε για τον Ηλία Μαμαλάκη η πρόσφατη περιπέτεια της υγείας του, όταν χρειάστηκε να To άρθρο Ηλίας Μαμαλάκης: «Δεν έπαθα τροφική δηλητηρίαση» – Αυτή είναι η αλήθεια για την εισαγωγή του στην εντατική δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Μαμαλάκης: «Δεν έπαθα τροφική δηλητηρίαση» – Ξεκαθαρίζει για την περιπέτεια της υγείας του

Ο καταξιωμένος σεφ μιλά πρώτη φορά για το περιστατικό που τον οδήγησε στην Εντατική

Διαβάστε το στο in.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: Ξεκαθαρίζει για ποιο λόγο βρέθηκε στην εντατική

Ηλίας Μαμαλάκης: Ο γνωστός μάγειρας ξεκαθαρίζει ότι δεν μπήκε λόγω τροφικής δηλητηρίασης στην εντατική - Η κατάσταση της υγείας τουΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ηλίας Μαμαλάκης: «Δεν έπαθα τροφική δηλητηρίαση, ένα μικρόβιο δημιούργησε δυσλειτουργία στα ζωτικά όργανα»

«Είμαι υπό θεραπεία, είχα πολύ μεγάλη τύχη μέσα στην ατυχία μου»

Διαβάστε το στο news.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: «Δεν έπαθα τροφική δηλητηρίαση – Τα νεφρά σταμάτησαν να λειτουργούν»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης μίλησε για πρώτη φορά μετά την περιπέτεια της υγείας του.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: Ξεκαθαρίζει για ποιο λόγο βρέθηκε στην εντατική

Ο Ηλίας Μαμαλάκης μίλησε σε τηλεφωνική επικοινωνία σε πρωινή εκπομπή του MEGA για το πρόβλημα υγείας το οποίο αντιμετώπισε πρόσφατα και τον οδήγησε στη ΜΕΘ σε νοσοκομείο της Κύπρου. «Είμαι καλά, είμαι στο σπίτι πια, είμαι καλύτερα, χρειάζομαι ακόμη λίγες μέρες για να επανέλθω. Είμαι υπό θεραπεία, δόξα τω θεώ είχα πολύ μεγάλη τύχη μέσα […] The post Ηλίας Μαμαλάκης: Ξεκαθαρίζει για ποιο λόγο βρέθηκε στην εντατική appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»