Συγκλονίζει ο Γιάννης Μάρκου – Περιγράφει για πρώτη φορά την επίθεση που δέχθηκε στην Βαρυμπόμπη

22:06 - 23/11/2022

Ο Γιάννης Μάρκου, ο επιχειρηματίας που δέχθηκε επίθεση με μαχαίρι στην ουρά καντίνας στη Βαρυμπόμπη, μίλησε για πρώτη φορά για […] The post Συγκλονίζει ο Γιάννης Μάρκου – Περιγράφει για πρώτη φορά την επίθεση που δέχθηκε στην Βαρυμπόμπη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Επικοινωνία Θεοδωρικάκου με Γεροβασίλη για την επίθεση που δέχθηκε από χάκερς

Ο υπουργός Προστασίας του Πολίτη Τάκης Θεοδωρικάκος επικοινώνησε τηλεφωνικά με τη βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Όλγα Γεροβασίλη, η οποία κατήγγειλε ηλεκτρονική επίθεση εις βάρος της και αφαίρεση χρημάτων από τους τραπεζικούς της…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Συγκλονίζει ο Γιάννης Μάρκου στην πρώτη του συνέντευξη μετά την επίθεση στη Βαρυμπόμπη (βίντεο)

Βρέθηκε άγρια μαχαιρωμένος με 16 μαχαιριές από τη μια στιγμή στην άλλη, και όπως για πρώτη φορά λέει στον ΑΝΤ1, όλα συνέβησαν για την σειρά μπροστά από μία καντίνα. «Μας προσπέρασε και πήγε στο ταμείο..τον άγγιξα με το δάχτυλο στον ώμο και γύρισε θυμωμένος. Του είπε πως αυτό που κάνει δεν είναι σωστό και πως […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιάννης Μάρκου - Περιγράφει για πρώτη φορά την επίθεση που δέχθηκε στην Βαρυμπόμπη

"Ήθελε να με σκοτώσει, για αυτό όταν έβαζε τα μαχαίρια στο σώμα μου, τα έστριβε κιόλας"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»