Ζενεβιέβ Μαζαρί: «Δεν με απέλυσε κανείς από το GNTM, το έχεις καταλάβει;»

13:26 - 24/11/2022

Η Ζενεβιέβ Μαζαρί μίλησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τον Αλέξανδρο Ρούτα και όταν ρωτήθηκε σχετικά με την ολοκλήρωση […] The post Ζενεβιέβ Μαζαρί: «Δεν με απέλυσε κανείς από το GNTM, το έχεις καταλάβει;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζενεβιέβ Μαζαρί: Δεν με απέλυσε κανείς από το GNTM, το έχεις καταλάβει;

Για την ολοκλήρωση της συνεργασίας της με το Greece’s Next Top Model και τα όσα είπε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου για την εποχή που παρουσίαζε το ριάλιτι μόδας μίλησε η Ζενεβιέβ Μαζαρί. «Το ήξεραν από τον τελευταίο κύκλο ότι είχα κουραστεί. Δεν μου λείπω από το GNTM. Δεν με απέλυσε κανένας, το έχεις καταλάβει; Μη δίνουμε και πολύ σημασία σε αυτά που γράφονται στο Twitter» είπε αρχικά, μιλώντας στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;». Σχετικά με την κόντρα που έχει ξεσπάσει ανάμεσα στη Βίκυ Καγιά και την Ηλιάνα Παπαγεωργίου, η Ζενεβιέβ Μαζαρί είπε: «Πρέπει να μιλήσετε με την Ηλιάνα και με τη Βίκυ γιατί δεν με αφορά εμένα όλο αυτό. Η τελεία μου είναι ότι εγώ δεν έχω πρόβλημα με κανέναν πρώην συνερ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ζενεβιέβ Μαζαρί: «Δεν με απέλυσε κανείς από το GNTM, το έχεις καταλάβει;»

Στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τον Αλέξανδρο Ρούτα μίλησε η Η Ζενεβιέβ Μαζαρί και όταν ρωτήθηκε σχετικά με την ολοκλήρωση της συνεργασίας της με το Greece’s Next Top Model, θέλησε να βάλει ένα τέλος.Στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τον Αλέξανδρο Ρούτα μίλησε η Η Ζενεβιέβ Μαζαρί και όταν ρωτήθηκε σχετικά με την ολοκλήρωση της συνεργασίας της με το Greece’s Next Top Model, θέλησε να βάλει ένα τέλος.«Το ήξεραν από τον τελευταίο κύκλο ότι είχα κουραστεί. Δεν μου λείπω από το GNTM. Δεν με απέλυσε κανένας, το έχεις […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ζενεβιέβ Μαζαρί: Δεν με απέλυσε κανένας! Μ’ αρέσει το GNTM και φέτος η κριτική επιτροπή είναι η "αγία τριάδα"

Η Ζενεβιέβ Μαζαρί για όλα στο "Ποιος είναι πρωινιάτικα"

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ζενεβιέβ Μαζαρί: «Δεν με απέλυσε κανείς από το GNTM, το έχεις καταλάβει;»

Η Ζενεβιέβ Μαζαρί μίλησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και όταν ρωτήθηκε σχετικά με την ολοκλήρωση της συνεργασίας της με το GNTM.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ζενεβιέβ Μαζαρί: "Δεν με απέλυσε κανείς από το GNTM, το έχεις καταλάβει;"

"Το ήξεραν από τον τελευταίο κύκλο ότι είχα κουραστεί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ιωάννα Τούνη: «Εύχομαι καμία γυναίκα να μη το ζήσει αυτό»

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»