Αύγουστος Κορτώ: Είμαι διπολικός και αλκοολικός, όπως και η μητέρα μου

11:28 - 25/11/2022

Σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση προχώρησε ο συγγραφέας Αύγουστος Κορτώ μιλώντας – μεταξύ άλλων – για την ψυχική νόσο που τον βασανίζει, λέγοντας πως είναι αλκοολικός και πάσχει από διπολική διαταραχή. Ο Αύγουστος Κορτώ μιλώντας στην εκπομπή της ΕΡΤ «Στούντιο 4» αναφέρθηκε στη διπολική ταραχή και στον αλκοολισμό: «Όπως πολύ διπολικοί και δη αρρύθμιστοι – ... Περισσότερα To άρθρο Αύγουστος Κορτώ: Είμαι διπολικός και αλκοολικός, όπως και η μητέρα μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

O Αύγουστος Κορτώ εξομολογείται: «Είμαι διπολικός και αλκοολικός»

Στην εκπομπή «Στούντιο 4» μίλησε ο γνωστός συγγραφέας Αύγουστος Κορτώ, οποίος αναφέρθηκε στο νέο του βιβλίο που φέρει τον τίτλο «Η μικρή λέξη αγάπη»...

Διαβάστε το στο Zougla

O Αύγουστος Κορτώ εξομολογείται: «Είμαι διπολικός και αλκοολικός»

Στην εκπομπή «Στούντιο 4» μίλησε ο γνωστός συγγραφέας Αύγουστος Κορτώ, οποίος αναφέρθηκε στο νέο του βιβλίο που φέρει τον τίτλο «Η μικρή λέξη αγάπη» και στα ερεθίσματα που του έδωσαν την έμπνευση για να το γράψει. Παράλληλα, ο Αύγουστος Κορτώ μίλησε για τη μητέρα του που ήταν διπολική αλλά και για τη δική του μάχη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αύγουστος Κορτώ: «Είμαι διπολικός και αλκοολικός, όπως και η μητέρα μου – Είμαι ένας άνθρωπος που επίσης δεν έχω φίλτρο»

O γνωστός συγγραφέας Αύγουστος Κορτώ προχώρησε σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση μιλώντας – μεταξύ άλλων – για την ψυχική νόσο που τον βασανίζει, λέγοντας πως είναι αλκοολικός και πάσχει από διπολική διαταραχή.O γνωστός συγγραφέας Αύγουστος Κορτώ προχώρησε σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση μιλώντας – μεταξύ άλλων – για την ψυχική νόσο που τον βασανίζει, λέγοντας πως είναι αλκοολικός και πάσχει από διπολική διαταραχή.Ο Αύγουστος Κορτώ μιλώντας στην εκπομπή της ΕΡΤ «Στούντιο 4» αναφέρθηκε στη διπολική ταραχή και στον αλκοολισμό: «Όπως πολλοί διπολικοί και δη αρρύθμιστοι – […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αύγουστος Κορτώ: «Έχω διπολική διαταραχή και είμαι αλκοολικός»

Αποκαλυπτικός ήταν ο Αύγουστος Κορτώ σε δηλώσεις του στην εκπομπή «Στούντιο 4» της ΕΡΤ. (vid)

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι