Αγγελική Δαλιάνη: Μιλά πρώτη φορά για τη δικαστική διαμάχη του συζύγου της Μάνου Παπαγιάννη με τη Σοφία Παυλίδου

12:48 - 26/11/2022

Καλεσμένη στην εκπομπή της Ελένης Τσολάκη βρέθηκε σήμερα η Αγγελική Δαλιάνη με αφορμή την συμμετοχή της To άρθρο Αγγελική Δαλιάνη: Μιλά πρώτη φορά για τη δικαστική διαμάχη του συζύγου της Μάνου Παπαγιάννη με τη Σοφία Παυλίδου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Δαλιάνη: Μιλά πρώτη φορά για τη δικαστική διαμάχη του συζύγου της Μάνου Παπαγιάννη με τη Σοφία Παυλίδου

Καλεσμένη στην εκπομπή της Ελένης Τσολάκη βρέθηκε σήμερα η Αγγελική Δαλιάνη...

Διαβάστε το στο Zougla

Αγγελική Δαλιάνη: Τι απαντά για τη δικαστική διαμάχη του Παπαγιάννη με την Παυλίδου

Η γνωστή ηθοποιός μιλά για την οικογένεια της αλλά και πώς αντιμετώπισε τη γνωστή υπόθεση που έφτασε στα δικαστήρια.

Διαβάστε το στο in.gr

Αγγελική Δαλιάνη: Μιλά πρώτη φορά για τη δικαστική διαμάχη του συζύγου της Μάνου Παπαγιάννη με τη Σοφία Παυλίδου

Καλεσμένη στην εκπομπή της Ελένης Τσολάκη βρέθηκε σήμερα η Αγγελική Δαλιάνη με αφορμή την συμμετοχή της στην τηλεοπτική σειρά του Open, “Η δική μας οικογένεια”. Μέσα σε όλα, η Αγγελική Δαλιάνη ρωτήθηκε και για την δικαστική διαμάχη του συζύγου της Μάνου Παπαγιάννη με την Σοφία Παυλίδου, ο οποίος κρίθηκε ένοχος από τον εισαγγελέα για την […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αγγελική Δαλιάνη: Μιλά πρώτη φορά για τη δικαστική διαμάχη Παπαγιάννη - Παυλίδου - 'Έχει διογκωθεί το θέμα...' [βίντεο]

'Πιστεύω ότι έχει διογκωθεί πολύ το θέμα αυτό...' δήλωσε μεταξύ άλλων η Αγγελική Δαλιάνη.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Αγγελική Δαλιάνη: Μίλησε για τη δικαστική διαμάχη του Μάνου Παπαγιάννη και της Σοφίας Παυλίδου

Αγγελική Δαλιάνη: «Δε θα ήθελα να επεκταθώ, γιατί δε με κάνει να νιώθω ωραία» 

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Αγγελική Δαλιάνη για τη δικαστική διαμάχη του Μάνου Παπαγιάννη και της Σοφίας Παυλίδου: «Είναι ένα πρόβλημα που καλούμαστε να αντιμετωπίσουμε»

H Αγγελική Δαλιάνη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή Open Weekend και μίλησε για τη δικαστική διαμάχη μεταξύ του Μάνου Παπαγιάννη και της Σοφίας Παυλίδου. Η σύζυγος του ηθοποιού, ανέφερε: «Δεν μου αρέσει να μιλάω δημόσια γι’ αυτό. Θέλω να μιλάω για πράγματα χαρούμενα και όμορφα. Είναι ένα πρόβλημα που καλούμαστε να αντιμετωπίσουμε. Η ζωή έχει προβλήματα και αυτό […] The post Αγγελική Δαλιάνη για τη δικαστική διαμάχη του Μάνου Παπαγιάννη και της Σοφίας Παυλίδου: «Είναι ένα πρόβλημα που καλούμαστε να αντιμετωπίσουμε» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»

Χρήστος Βασιλόπουλος: Η προσωπική του ζωή, ο γιος του και ο χωρισμός από τη μητέρα του γιου του

Τατιάνα Λύγαρη: «Διευθυντής θεάτρου ήπιε κόκκινο κρασί από το γοβάκι μου»