Σοκάρει ο Γρηγόρης Αρναούτογλου: «Κόντεψα να κάνω κακό στη Νάνσυ, θα είχα πολύ δύσκολο τέλος»

15:18 - 26/11/2022

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου παραχώρησε μία εξομολογητική συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στον Χάρη Λεμπιδάκη για λογαριασμό της εκπομπής «Καλύτερα δεν […] The post Σοκάρει ο Γρηγόρης Αρναούτογλου: «Κόντεψα να κάνω κακό στη Νάνσυ, θα είχα πολύ δύσκολο τέλος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Αρναούτογλου: Για ένα χάπι αδυνατίσματος κόντεψα να κάνω κακό στη Νάνσυ

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου παραχώρησε μία εξομολογητική συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στον Χάρη Λεμπιδάκη για λογαριασμό της εκπομπής «Καλύτερα δεν γίνεται». Ο γνωστός παρουσιαστής αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη μεγάλη μάχη που έδωσε για να χάσει βάρος, τα χάπια που αναγκάστηκε να πάρει και την ψυχολογική πίεση που δέχτηκε τότε. «Το Mega όταν δεν ήμουν καλά ψυχολογικά και έπρεπε να πάω σε γιατρό, να πάρω φάρμακα και να κάτσω σπίτι, με στήριξε και μου είπε: εμείς σε περιμένουμε να γίνεις καλά, γιατί σε πιστεύουμε. Είναι λίγοι οι παρουσιαστές και πρέπει να το καταλάβουν αυτό τα κανάλια και να επενδύσουν σε αυτούς όχι μόνο οικονομικά αλλά και ψυχολογικά» δηλώνει ο Γρηγόρης Αρναούτογλου. Για την τερ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου: «Κόντεψα να κάνω κακό στη Νάνσυ, θα είχα πολύ δύσκολο τέλος»

 Γρηγόρης Αρναούτογλου παραχώρησε μία εξομολογητική συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στον Χάρη Λεμπιδάκη για λογαριασμό της εκπομπής «Καλύτερα δεν γίνεται».

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου: Σοκάρει με την αποκάλυψη του – «Κόντεψα να κάνω κακό στη Νάνσυ, θα είχα πολύ δύσκολο τέλος»

Στη μεγάλη μάχη που έδωσε για να χάσει βάρος, τα χάπια που αναγκάστηκε να πάρει και την ψυχολογική πίεση που δέχτηκε τότε, αναφέρθηκε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου σε συνέντευξη του στον Χάρη Λεμπιδάκη και την εκπομπή «Καλύτερα δεν γίνεται».Στη μεγάλη μάχη που έδωσε για να χάσει βάρος, τα χάπια που αναγκάστηκε να πάρει και την ψυχολογική πίεση που δέχτηκε τότε, αναφέρθηκε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου σε συνέντευξη του στον Χάρη Λεμπιδάκη και την εκπομπή «Καλύτερα δεν γίνεται».«Το Mega όταν δεν ήμουν καλά ψυχολογικά και έπρεπε να πάω σε γιατρό, να πάρω φάρμακα και να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου: «Κόντεψα να κάνω κακό στη σύντροφό μου με τα χάπια που πήρα για να χάσω κιλά»

Σε μια κατάθεση ψυχής προχώρησε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου ο οποίος μίλησε στον Χάρη Λεμπιδάκη και την To άρθρο Γρηγόρης Αρναούτογλου: «Κόντεψα να κάνω κακό στη σύντροφό μου με τα χάπια που πήρα για να χάσω κιλά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου: «Κόντεψα να κάνω κακό στη σύντροφό μου με τα χάπια που πήρα για να χάσω κιλά»

Σε μια κατάθεση ψυχής προχώρησε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου ο οποίος μίλησε στον Χάρη Λεμπιδάκη και την εκπομπή “Καλύτερα δε γίνεται”. Μέσα σε όλα όσα είπε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, αναφέρθηκε και στα χάπια που πήρε κάποια στιγμή για να χάσει τα περιττά κιλά τα οποία όμως τον οδήγησαν σε περίεργα μονοπάτια και παραδέχεται πως χάρη στην […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου: "Κόντεψα να κάνω κακό στη Νάνσυ, θα είχα πολύ δύσκολο τέλος"

"Περνάει ο κάθε ανόητος και σου λέει: ε ρε Αρναούτογλου, πώς έγινες έτσι σαν ελέφαντας;"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»