Γιώργος Πολυχρονίου για Ελένη Μενεγάκη: «Αν παντρεύτηκε τον Λάτσιο, αν έμεινε έγκυος, δημιουργούσε έναν μύθο για τους κουτσομπόληδες»

15:50 - 26/11/2022

Μία συνέντευξη στην εκπομπή «Δύο στη Μία» παραχώρησε ο Γιώργος Πολυχρονίου. Ο γνωστός ραδιοφωνικός παραγωγός και παρουσιαστής μίλησε στον δημοσιογράφο […] The post Γιώργος Πολυχρονίου για Ελένη Μενεγάκη: «Αν παντρεύτηκε τον Λάτσιο, αν έμεινε έγκυος, δημιουργούσε έναν μύθο για τους κουτσομπόληδες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πολυχρονίου για Μενεγάκη: Αν παντρεύτηκε τον Λάτσιο, αν έμεινε έγκυος, δημιουργούσε έναν μύθο για τους κουτσομπόληδες

Μία συνέντευξη στην εκπομπή «Δύο στη Μία» παραχώρησε ο Γιώργος Πολυχρονίου. Ο γνωστός ραδιοφωνικός παραγωγός και παρουσιαστής μίλησε στον δημοσιογράφο Ιορδάνη Παπακυριακού και αναφέρθηκε στα χρόνια που παρουσίασε τον «Τροχό της Τύχης» και το «Mega Μπάνγκα», την πρώτη του επαφή με την Ελένη Μενεγάκη αλλά και τη μεγάλη του αγάπη για το βινύλιο, που τον οδήγησε μέχρι και στο νοσοκομείο. «Όταν έλεγα ‘εκατομμύρια’ στον Τροχό της Τύχης, εννοούσα τα εκατομμύρια δραχμές που έπαιρνα από τον Κυριακού. Δεν εννοούσα τις φριτέζες που δίναμε στους νικητές» δηλώνει ο Γιώργος Πολυχρονίου, ενώ αποκαλύπτει ότι υποψήφιοι για την παρουσίαση του τηλεπαιχνιδιού ήταν ακόμη 12 άντρες, μεταξύ των οποίων ο Αντώνης

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;

Διονύσης Ατζαράκης για Χάρις Αλεξίου: «Η χιουμοριστική μας συνεργασία ήταν ιδέα του γιου της»

Αντώνης Αντωνίου: «Δεν νιώθω χορτασμένος από την καριέρα μου»