Δέσποινα Βανδή: «Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου»

17:20 - 26/11/2022

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε η Δέσποινα Βανδή στην κάμερα της εκπομπής «Γεια Σου». Η επιτυχημένη τραγουδίστρια μίλησε […] The post Δέσποινα Βανδή: «Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δέσποινα Βανδή: «Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου»

«Ως παιδί δεν νιώθω ότι αγαπήθηκα με τον τρόπο που θα ήθελα, ούτε και ως ενήλικη αργότερα. Τώρα νιώθω ουσιαστική αγάπη», είπε η τραγουδίστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δέσποινα Βανδή: Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου, ένιωσα εξαπατημένη»

Η Δέσποινα Βανδή μίλησε για πολύ προσωπικές της στιγμές και ξάφνιασε με την ειλικρίνειά της. Η τραγουδίστρια έδωσε μι  συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στην Μαρία Μπακοδήμου για την πορεία της στη μουσική, τη σχέση με τα παιδιά της, τις παιδικές της αναμνήσεις αλλά και την αγάπη που νιώθει ότι δεν εισέπραξε. «Όταν δούλευα στο Rex […]

Διαβάστε το στο in.gr

Η εξομολόγηση της Βανδή: «Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου»

«Ως παιδί δεν νιώθω ότι αγαπήθηκα με τον τρόπο που θα ήθελα, ούτε και ως ενήλικη αργότερα. Τώρα νιώθω ουσιαστική…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Δέσποινα Βανδή: Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου, ένιωσα εξαπατημένη

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε η Δέσποινα Βανδή στην κάμερα της εκπομπής «Γεια Σου». Η επιτυχημένη τραγουδίστρια μίλησε στη Μαρία Μπακοδήμου για την πορεία της στη μουσική, τη σχέση με τα παιδιά της, τις παιδικές της αναμνήσεις αλλά και την αγάπη που νιώθει ότι δεν εισέπραξε. «Όταν δούλευα στο Rex από το άγχος μου έχανα πάρα πολλά κιλά. Μπορεί και να μην πήγαινα για ύπνο σπίτι μου, λιποθυμούσα στις πρόβες πάνω στη σκηνή. Έτρωγα σοκολάτα για να μην χάσω άλλο βάρος. Δεν με έβλεπα αδύνατη τότε. Τώρα που κοιτάζω πίσω και κάποιοι λένε ότι ήμουν ανορεκτική, λέω ότι είχαν δίκιο. Μα ήταν κιλά αυτά; Τότε το έβρισκα ωραίο. Δεν ήταν ωραίο, ούτε υγιές» δηλώνει η Δέσποινα Βανδή. Νιώθει ότ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δέσποινα Βανδή: «Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου, ένιωσα εξαπατημένη»

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε η Δέσποινα Βανδή στην κάμερα της εκπομπής «Γεια Σου». Η επιτυχημένη τραγουδίστρια μίλησε στη Μαρία Μπακοδήμου για την πορεία της στη μουσική, τη σχέση με τα παιδιά της, τις παιδικές της αναμνήσεις αλλά και την αγάπη που νιώθει ότι δεν εισέπραξε. «Όταν δούλευα στο Rex από το άγχος […] Το άρθρο Δέσποινα Βανδή: «Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου, ένιωσα εξαπατημένη» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Δέσποινα Βανδή: «Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου, ούτε ως παιδί ούτε ως ενήλικη»

Για την πορεία της στη μουσική, τη σχέση με τα παιδιά της, τις παιδικές της αναμνήσεις αλλά και την αγάπη που νιώθει ότι δεν εισέπραξε, μίλησε η Δέσποινα Βανδή στη Μαρία Μπακοδήμου.Για την πορεία της στη μουσική, τη σχέση με τα παιδιά της, τις παιδικές της αναμνήσεις αλλά και την αγάπη που νιώθει ότι δεν εισέπραξε, μίλησε η Δέσποινα Βανδή στη Μαρία Μπακοδήμου.«Όταν δούλευα στο Rex από το άγχος μου έχανα πάρα πολλά κιλά. Μπορεί και να μην πήγαινα για ύπνο σπίτι μου, λιποθυμούσα στις πρόβες […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δέσποινα Βανδή: Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου - Ένιωσα προδομένη και εξαπατημένη σε σχέση μου

Διαβάστε το στο real.gr

Δέσποινα Βανδή: «Δεν έχω νιώσει αγάπη στη ζωή μου, μόνο από τα παιδιά μου»

Σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση προχώρησε η Δέσποινα Βανδή

Διαβάστε το στο Skai.gr

Δέσποινα Βανδή: Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου – Ένιωσα προδομένη και εξαπατημένη σε σχέση μου

Η Δέσποινα Βανδή παραχώρησε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Γεια Σου». Η αγαπημένη τραγουδίστρια μίλησε στη Μαρία Μπακοδήμου για την καριέρα της, για τη σχέση με τα παιδιά της, τους φίλους, αλλά και την αγάπη που όπως είπε δεν εισέπραξε. ¨Όταν δούλευα στο Rex από το άγχος μου έχανα πάρα πολλά κιλά. Μπορεί και να […] The post Δέσποινα Βανδή: Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου – Ένιωσα προδομένη και εξαπατημένη σε σχέση μου appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Δέσποινα Βανδή: «Δεν έχω αγαπηθεί όπως θα ήθελα στη ζωή μου, ένιωσα εξαπατημένη»

Η Δέσποινα Βανδή μίλησε για πολύ προσωπικές της στιγμές και ξάφνιασε με την ειλικρίνειά της. Η τραγουδίστρια έδωσε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στην Μαρία Μπακοδήμου για την πορεία της στη μουσική, τη σχέση με τα παιδιά της, τις παιδικές της αναμνήσεις αλλά και την αγάπη που νιώθει ότι δεν εισέπραξε. «Όταν δούλευα στο […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»