«Κόλαφος» η Βάσια Τριφύλλη για Σταμάτη Φασουλή: «Σου εύχομαι να μην τον γνωρίσεις ποτέ, έχει στεναχωρήσει πολλούς συναδέλφους»

12:20 - 27/11/2022

Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend» παραχώρησε η Βάσια Τριφύλλη. Η γνωστή ηθοποιός και παρουσιάστρια μίλησε για την ελληνική […] The post «Κόλαφος» η Βάσια Τριφύλλη για Σταμάτη Φασουλή: «Σου εύχομαι να μην τον γνωρίσεις ποτέ, έχει στεναχωρήσει πολλούς συναδέλφους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καταπέλτης η Βάσια Τριφύλλη για Σταμάτη Φασουλή: «Σου εύχομαι να μην τον γνωρίσεις ποτέ, έχει στεναχωρήσει πολλούς συναδέλφους»

Αιχμές κατά του Σταμάτη Φασουλή άφησε η Βάσια Τριφύλλη σε συνέντευξη της στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend».Αιχμές κατά του Σταμάτη Φασουλή άφησε η Βάσια Τριφύλλη σε συνέντευξη της στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend».«Μόνο τηλεόραση βλέπω πλέον, ούτε γκόμενο δεν βλέπω. Έχω πέσει με τα μούτρα στο γκομενιλίκι μου με την τηλεόραση» δηλώνει με το δικό της χιούμορ η Βάσια Τριφύλλη, ενώ παραδέχεται ότι θα ήθελε να συμμετάσχει στο J2US. «Ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βάσια Τριφύλλη: «Σου εύχομαι να μην τον γνωρίσεις ποτέ, έχει στεναχωρήσει πολλούς συναδέλφους»

«Δεν τον συμπαθώ, δεν είχε ποτέ ιδιαίτερο ταλέντο στο show αλλά... εκεί ο...»

Διαβάστε το στο news.gr

«Κόλαφος» η Βάσια Τριφύλλη για τον Σταμάτη Φασουλή- «Θα τον είχα σφάξει»

Στην κάμερα της εκπομπής “Open Weeekend” μίλησε η Βάσια Τριφύλλη, όπου μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον Σταμάτη Φασουλή. «Μόνο τηλεόραση βλέπω πλέον, ούτε γκόμενο δεν βλέπω. Έχω πέσει με τα μούτρα στο γκομενιλίκι μου με την τηλεόραση», είπε με χιούμορ η παρουσιάστρια ενώ δεν έκρυψε πως θα ήθελε να συμμετέχει στο “J2US”. «Ο Σταμάτης Φασουλής δεν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Βάσια Τριφύλλη για Σταμάτη Φασουλή: «Σου εύχομαι να μην τον γνωρίσεις ποτέ»

«Έχει στεναχωρήσει πολλούς συναδέλφους»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»