Μπέττυ Μαγγίρα: Τι απάντησε σε μήνυμα θαυμάστριας του Δημήτρη Μάζη;

17:54 - 27/11/2022

Καλεσμένη στην εκπομπή «Γεια Σου» βρέθηκε το απόγευμα της Κυριακής η Μπέττυ Μαγγίρα. Η ηθοποιός και παρουσιάστρια του ΟΡΕΝ μίλησε […] The post Μπέττυ Μαγγίρα: Τι απάντησε σε μήνυμα θαυμάστριας του Δημήτρη Μάζη; appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπέττυ Μαγγίρα: Η απάντησή της σε μήνυμα θαυμάστριας του Δημήτρη Μάζη

Καλεσμένη στην εκπομπή «Γεια Σου» βρέθηκε το απόγευμα της Κυριακής η Μπέττυ Μαγγίρα. Η ηθοποιός και παρουσιάστρια του ΟΡΕΝ μίλησε στη Μαρία Μπακοδήμου και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε σε μήνυμα θαυμάστριας του συζύγου της, Δημήτρη Μάζη, στο οποίο απάντησε η ίδια με τον δικό της μοναδικό τρόπο. «Μου τα ‘δειχνε τα μηνύματα ο Δημήτρης, γιατί είναι αθώος. Εκνευριζόμουν και μου έλεγε: μην μπεις καν στη διαδικασία να απαντήσεις. Ώσπου μία έστειλε ένα μήνυμα και της απάντησα» αποκάλυψε με χιούμορ η Μπέττυ Μαγγίρα και πρόσθεσε: «Του έγραφε: βρε Δημήτρη μου, αυτή η φωτογραφία που έχεις βάλει στο προφίλ σου σε αδικεί. Ήξερε ότι είναι παντρεμένος μαζί μου και έχει και παιδιά. Δεν είναι καμιά τελείως ξένη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μπέττυ Μαγγίρα: Η απάντηση σε μήνυμα θαυμάστριας του Δημήτρη Μάζη! «Όχι που θα τήν άφηνα…»

Στην εκπομπή «Γεια σου», στον ΣΚΑΪ, βρέθηκε την Κυριακή (27/11) το απόγευμα η ηθοποιός και παρουσιάστρια Μπέττυ Μαγγίρα και αναφέρθηκε- μεταξύ άλλων- σε μήνυμα θαυμάστριας του συζύγου της και πρώην πολίστα Δημήτρη Μάζη.Στην εκπομπή «Γεια σου», στον ΣΚΑΪ, βρέθηκε την Κυριακή (27/11) το απόγευμα η ηθοποιός και παρουσιάστρια Μπέττυ Μαγγίρα και αναφέρθηκε- μεταξύ άλλων- σε μήνυμα θαυμάστριας του συζύγου της και πρώην πολίστα Δημήτρη Μάζη.Όπως είπε-με χιούμορ- η Μπέττυ Μαγγίρα: «Μου τα ‘δειχνε τα μηνύματα ο Δημήτρης, γιατί είναι αθώος. Εκνευριζόμουν και μου έλεγε: μην μπεις καν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»