Θεσσαλονίκη: «Μου στέρησαν τη μυρωδιά του Πάρη» – Τι λέει η μητέρα 21χρονου που πέθανε σε δομή ΑμεΑ

08:44 - 28/11/2022

Ένας χρόνος συμπληρώθηκε από την απώλεια του 21χρονου Πάρη, ο οποίος έσβησε σε ίδρυμα της Θεσσαλονίκης μετά από ξυλοδαρμό από υπάλληλο. Η δομή έχει μπει στο μικροσκόπιο των αρχών τις τελευταίες ημέρες καθώς έγιναν και άλλες καταγγελίες για ξυλοδαρμούς απομόνωσης και απόπειρα απόκρυψης θανάτων. Η μητέρα του μίλησε στον ΑΝΤ1, αναφέροντας χαρακτηριστικά: «Θα δεχόμουνα την απώλεια του παιδιού μου, αν έφευγε από παθολογικά αίτια αλλά όχι με αυτόν τον τρόπο…. Μου στέρησαν τη μυρωδιά του, μου τη στέρησαν μόνο αυτό ήθελα… Είναι ο χρόνος του, αλλά τώρα για μένα δεν έχει σημασία τίποτα, μόνο να ηρεμήσει η ψυχούλα του και να μη συμβεί σε κανένα άλλο παιδί». Όπως αποκαλύφθηκε, ο νεαρός ξυλοκοπήθηκε α

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Μου στέρησαν τον γιο μου»: Συντετριμμένη η μητέρα του 21χρονου Πάρη που πέθανε από ξυλοδαρμό στη δομή ΑμεΑ

Ξέσπασε έναν χρόνο μετά η μητέρα του 21χρονου Πάρη που πέθανε έπειτα από ξυλοδαρμό υπαλλήλου σε δομή ΑμεΑ στη Θεσσαλονίκη. Η δομή έχει μπει στο μικροσκόπιο των αρχών τις τελευταίες ημέρες, καθώς έγιναν και άλλες καταγγελίες για ξυλοδαρμούς απομόνωσης και απόπειρα απόκρυψης θανάτων. Η μητέρα του, που μίλησε στον ΑΝΤ1,...

Διαβάστε το στο newsitamea.gr

"Μου στέρησαν τη μυρωδιά του Πάρη": Ξεσπάει η μητέρα 21χρονου που πέθανε σε δομή ΑμεΑ - Βροχή οι καταγγελίες

Ενας χρόνος συμπληρώθηκε από την απώλεια του 21χρονου Πάρη, ο οποίος έσβησε σε ίδρυμα της Θεσσαλονίκης μετά από ξυλοδαρμό με θύτη έναν υπάλληλο.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Θεσσαλονίκη: «Μου στέρησαν τη μυρωδιά του Πάρη» – Τι λέει η μητέρα 21χρονου που πέθανε σε δομή ΑμεΑ

Ένας χρόνος από τον θάνατό του

Διαβάστε το στο news.gr

«Μου στέρησαν τη μυρωδιά του Πάρη» – Τι λέει η μητέρα 21χρονου που πέθανε σε δομή ΑμεΑ

Συγκλονίζει η μητέρα του 21χρονου Πάρη, που πέθανε σε ίδρυμα της Θεσσαλονίκης μετά από ξυλοδαρμό από υπάλληλο. Ο Πάρης «έσβησε» πριν από ένα χρόνο σε δομή για άτομα με ειδικές ανάγκες της Θεσσαλονίκης. Η δομή έχει μπει στο μικροσκόπιο των αρχών τις τελευταίες ημέρες καθώς έγιναν και άλλες καταγγελίες για ξυλοδαρμούς απομόνωσης και απόπειρα απόκρυψης […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα