Βασίλης Μπισμπίκης: Αποθεώνει την εμφάνιση της Δέσποινας Βανδή αποκαλώντας την «σταρ μου»

14:44 - 28/11/2022

Ο Βασίλης Μπισμπίκης και η Δέσποινα Βανδή είναι στα καλύτερά τους και δεν το κρύβουν. Η Ελληνίδα σταρ έκανε πρεμιέρα το βράδυ της Παρασκευής 25 Νοεμβρίου μαζί με τις Mέλιsses στο «Έναστρον». Ο Βασίλης Μπισμπίκης βρέθηκε φυσικά στο πλευρό της αγαπημένης του και την απόλαυσε στη σκηνή. Ο ηθοποιός και σκηνοθέτης φροντίζει να βρίσκεται πάντα στο πλευρό της, αφού […] The post Βασίλης Μπισμπίκης: Αποθεώνει την εμφάνιση της Δέσποινας Βανδή αποκαλώντας την «σταρ μου» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Μπισμπίκης: Φωτογραφίζει τη Δέσποινα Βανδή στη σκηνή - «Η σταρ μου»

Δείτε το στιγμιότυπο που δημοσίευσε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βασίλης Μπισμπίκης: Ο πιο φανατικός θαυμαστής της Δέσποινας Βανδή – Ξανά στο νυχτερινό μαγαζί όπου τραγουδά

Η Δέσποινα Βανδή μαζί με τις Μελisses έκαναν πρεμιέρα την περασμένη Παρασκευή 25/11 και έβαλαν «φωτιά» To άρθρο Βασίλης Μπισμπίκης: Ο πιο φανατικός θαυμαστής της Δέσποινας Βανδή – Ξανά στο νυχτερινό μαγαζί όπου τραγουδά δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»