Μαριέλλα Σαββίδου: «Πουλάτε κι άλλα ναρκωτικά ή μόνο κόκα;»

15:22 - 28/11/2022

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε νωρίτερα η Μαριέλλα Σαββίδου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στον Φώτη Σεργουλόπουλο […] The post Μαριέλλα Σαββίδου: «Πουλάτε κι άλλα ναρκωτικά ή μόνο κόκα;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριέλλα Σαββίδου: Τα απίθανα μπερδέματα με την νονά της την Κόκα – «Πουλάτε κι άλλα ναρκωτικά;»

Απέναντι από τον Φώτη Σεργουλόπουλο και τη Τζένη Μελιτά βρέθηκε καλεσμένη η Μαριέλλα Σαββίδου το μεσημέρι της Δευτέρας (28/11) στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν». Η ηθοποιός αναφέρθηκε στα απίθανα… μπερδέματα που της έχουν τύχει με τη νονά της εξαιτίας του ονόματός της. «Εγώ έχω δύο νονές. Τη μία μου νονά τη λένε Κόκα, γιατί είναι Ελληνίδα της Ρουμανίας και νομίζω σημαίνει “μπέμπα” στα ρουμάνικα. Έχει τύχει λοιπόν η μαμά μου να θέλει να της στείλει κάτι και να το έχει δώσει στον Τάσο Τρύφωνος» ξεκίνησε να περιγράφει η ηθοποιός. «Έχει πάει λοιπόν η Κόκα στο αεροδρόμιο με ένα πανό που γράφει “Κόκα” και στέκεται εκεί. Και έρχεται ένας κύριος και της λέει: πουλάτε κι άλλα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαριέλλα Σαββίδου: «Έρχεται ένας κύριος και λέει “πουλάτε κι άλλα ναρκωτικά ή μόνο κόκα;”»

Η ηθοποιός εξιστόρησε το τρομερό μπέρδεμα με το όνομα της νονάς της

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»