Σοκάρει η Μαριέλλα Σαββίδου: «Έσωσα δύο κοπέλες από έναν βιαστή»

16:34 - 28/11/2022

Μία σοκαριστική περιγραφή έκανε το μεσημέρι της Δευτέρας η Μαριέλλα Σαββίδου. Η γνωστή ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε […] The post Σοκάρει η Μαριέλλα Σαββίδου: «Έσωσα δύο κοπέλες από έναν βιαστή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριέλλα Σαββίδου: Αποκάλυψε πώς έσωσε δύο κοπέλες από έναν επίδοξο βιαστή

«Είδα ένα αμάξι αφημένο στην άκρη του δρόμου, μία κοπέλα κάτω με έναν κύριο από πάνω της που προσπαθούσε κάτι να της κάνει» περιέγραψε αρχικά η ηθοποιός - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαριέλλα Σαββίδου: Έτσι έσωσε δύο κοπέλες από βιασμό

“Νομίζω ότι αυτή η πράξη ήταν ηρωική, γιατί υπήρξε κόσμος που μου είπε: μα γιατί το έκανες αυτό;” εξομολογήθηκε η Μαριέλλα Σαββίδου. Η Μαριέλλα Σαββίδου ήταν καλεσμένη στο Πρωίαν σε είδον με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και μίλησε για το πως έσωσε δύο κοπέλες από ένα βιαστή στη μέση του δ΄ρομου. «Μία ... Περισσότερα To άρθρο Μαριέλλα Σαββίδου: Έτσι έσωσε δύο κοπέλες από βιασμό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαριέλλα Σαββίδου: Έσωσα δύο κοπέλες από έναν βιαστή

Μία σοκαριστική περιγραφή έκανε το μεσημέρι της Δευτέρας η Μαριέλλα Σαββίδου η οποία βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» της ΕΡΤ. Η ηθοποιός διηγήθηκε στον Φώτη Σεργουλόπουλο και τη Τζένη Μελιτά ένα περιστατικό το οποίο της συνέβη και κατά το οποίο έσωσε δυο κοπέλες από έναν επίδοξο βιαστή. «Μία μέρα ήμουν στη Λευκωσία και οδηγούσα το αμάξι της μητέρας μου. Μέσα στον δρόμο είδα ένα αμάξι αφημένο στην άκρη, μία κοπέλα κάτω με έναν κύριο από πάνω της που προσπαθούσε κάτι να της κάνει και μία κοπέλα να μου φωνάζει Stop the car!» περιέγραψε αρχικά η Μαριέλλα Σαββίδου και συμπλήρωσε: «Σταματάω το αμάξι σχεδόν πάνω στο αμάξι του άλλου, κόρναρα γιατί φοβόμουν να κατέβω

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαριέλλα Σαββίδου: Έτσι έσωσε δύο κοπέλες από βιασμό

Η Μαριέλλα Σαββίδου ήταν καλεσμένη στο Πρωίαν σε είδον με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και μίλησε για το πως έσωσε δύο κοπέλες από ένα βιαστή στη μέση του δρόμου.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Συγκλονίζει η Μαριέλλα Σαββίδου: Έτσι έσωσε δύο κοπέλες από βιασμό

Η Μαριέλλα Σαββίδου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή "Πρωίαν σε είδον" με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και μίλησε για το πώς έσωσε δύο κοπέλες από ένα βιαστή στη μέση του δρόμου.Η Μαριέλλα Σαββίδου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή "Πρωίαν σε είδον" με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και μίλησε για το πώς έσωσε δύο κοπέλες από ένα βιαστή στη μέση του δρόμου.«Μία μέρα ήμουν στη Λευκωσία και οδηγούσα το αμάξι της μητέρας μου. Μέσα στον δρόμο είδα ένα αμάξι αφημένο στην άκρη, μία κοπέλα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαριέλλα Σαββίδου: Περιγράφει πώς έσωσε δύο κοπέλες από έναν επίδοξο βιαστή

Η Μαριέλλα Σαββίδου τη Δευτέρα 28/11 βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν». Η To άρθρο Μαριέλλα Σαββίδου: Περιγράφει πώς έσωσε δύο κοπέλες από έναν επίδοξο βιαστή δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η αποκάλυψη σοκ της Μαριέλλας Σαββίδου: Πώς έσωσε γυναίκα από επίδοξο βιαστή [βίντεο]

Ο επίδοξος βιαστής είχε επιτεθεί και σε άλλες γυναίκες - Η βοήθεια της Μαριέλλας Σαββίδου και τα σχόλια που άκουσε.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Μαριέλλα Σαββίδου: Έτσι έσωσε δύο κοπέλες από βιασμό

“Νομίζω ότι αυτή η πράξη ήταν ηρωική, γιατί υπήρξε κόσμος που μου είπε: μα γιατί το έκανες αυτό;” εξομολογήθηκε η Μαριέλλα Σαββίδου. Η Μαριέλλα Σαββίδου ήταν καλεσμένη στο Πρωίαν σε είδον με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και μίλησε για το πως έσωσε δύο κοπέλες από ένα βιαστή στη μέση του δ΄ρομου. «Μία […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»