Λουτσέσκου: «Το γκρουπ κατανοεί τι ακριβώς θέλουμε και βελτιώνεται»

16:44 - 28/11/2022

Λουτσέσκου: «Το γκρουπ κατανοεί τι ακριβώς θέλουμε και βελτιώνεται» 28/11/2022 Ικανοποιημένος από την προσαρμογή των ποδοσφαιριστών του ΠΑΟΚ στα «θέλω» του τεχνικού επιτελείου, με στόχο την εξέλιξή τους εμφανίστηκε ο Ραζβάν Λουτσέσκου μετά τη φιλική νίκη επί της Άσντοντ. Μιλώντας στην κάμερα της Nova, ο Ρουμάνος τεχνικός του «Δικεφάλου» τόνισε πως τα ματς επί κυπριακού εδάφους θα δώσουν την ευκαιρία σε παίκτες που δεν αγωνίστηκαν στο τελευταίο κομμάτι της σεζόν να πάρουν λεπτά συμμετοχής. «Το πλάνο είναι απλό με φιλικά παιχνίδια για να δώσουμε αγωνιστικά λεπτά και να κρατήσουν οι ποδοσφαιριστές τον ρυθμό. Είναι πολύ σημαντικό για τους ποδοσφαιριστές που έ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λουτσέσκου: «Το γκρουπ κατανοεί τι ακριβώς θέλουμε και βελτιώνεται»

Ικανοποιημένος από την προσαρμογή των ποδοσφαιριστών του ΠΑΟΚ στα «θέλω» του τεχνικού επιτελείου, με στόχο την εξέλιξή τους εμφανίστηκε ο Ραζβάν Λουτσέσκου μετά τη φιλική νίκη επί της Άσντοντ. Μιλώντας στην κάμερα της Nova μετά το παιχνίδι, ο Ρουμάνος τεχνικός του «Δικεφάλου» τόνισε πως τα ματς επί κυπριακού εδάφους θα δώσουν την ευκαιρία σε παίκτες […] The post Λουτσέσκου: «Το γκρουπ κατανοεί τι ακριβώς θέλουμε και βελτιώνεται» first appeared on ThesSports.

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»