Κατερίνα Καινούργιου: «Λένε ότι παρουσιάζω το πρωί σοβαρά θέματα και έχω το στήθος»

12:01 - 29/11/2022

Το δικό της μήνυμα για τα σχόλια που δέχεται έστειλε η Κατερίνα Καινούργιου. Η παρουσιάστρια του Alpha, με αφορμή την […] The post Κατερίνα Καινούργιου: «Λένε ότι παρουσιάζω το πρωί σοβαρά θέματα και έχω το στήθος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου: Γράφουν για μένα ότι το πρωί σχολιάζω σοβαρά θέματα και έχω το στήθος μου…

Την εμφάνιση του Παύλου Σταματόπουλου στο Just2Us σχολίασε ο συνεργάτης της Κατερίνας Καινούργιου, Γιάννης Πουλόπουλος και εκείνη αντέδρασε στα όσα άκουγε. Συγκεκριμένα, ο Παύλος Σταματόπουλος εμφανίστηκε στο τελευταίο live του Just2Us με ένα σακάκι και από μέσα δεν φορούσε μπλούζα, γεγονός που δεν άρεσε στον συνεργάτη της Κατερίνας Καινούργιου. Η παρουσιάστρια της εκπομπής Super Κατερίνα αντέδρασε και αναφέρθηκε στα σχόλια που ακούει εκείνη κατά καιρούς για το ντύσιμό της στην πρωινή εκπομπή του Alpha. «Τώρα βρε Γιάννη μου θα τσακωθούμε. Πόσο αστεία είναι όλα αυτά; Αν νιώθει καλά, καλά κάνει. Είναι ένα show» σχολίασε η Κατερίνα Καινούργιου και συμπλήρωσε: «Ξέρεις τι μου θυμίζεις; Όλα αυτ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Έξαλλη η Κατερίνα Καινούργιου: «Λένε ότι παρουσιάζω το πρωί σοβαρά θέματα και έχω το στήθος»

Ξέσπασε στον αέρα της εκπομπής της η Κατερίνα Καινούργιου για τα σχόλια που δέχεται για την εμφάνιση της, με αφορμή την εμφάνιση του Παύλου Σταματόπουλου στο τελευταίο live του J2US, όπου διαφώνησε με τον Γιάννη Πουλόπουλο ως προς το ημίγυμνο outfit.Ξέσπασε στον αέρα της εκπομπής της η Κατερίνα Καινούργιου για τα σχόλια που δέχεται για την εμφάνιση της, με αφορμή την εμφάνιση του Παύλου Σταματόπουλου στο τελευταίο live του J2US, όπου διαφώνησε με τον Γιάννη Πουλόπουλο ως προς το ημίγυμνο outfit.«Τώρα βρε Γιάννη μου θα τσακωθούμε. Πόσο αστεία είναι όλα αυτά; Αν νιώθει καλά, καλά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κατερίνα Καινούργιου: "Λένε ότι παρουσιάζω το πρωί σοβαρά θέματα και έχω το στήθος"

"Τι να κάνω; Να φοράω πουκάμισο και ξαφνικά στις 11 να το βγάζω για να είναι ψυχαγωγική η εκπομπή; Μη λέμε βλακείες"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»