Ελένη Μενεγάκη: «Σε κάθε σεισμό λέω ότι δεν πήγαν τζάμπα τα λεφτά, αντέχει το σπίτι»

14:28 - 29/11/2022

Στον ισχυρό σεισμό 4,7 ρίχτερ που έγινε νωρίς το πρωί στην Εύβοια αναφέρθηκε η Ελένη Μενεγάκη To άρθρο Ελένη Μενεγάκη: «Σε κάθε σεισμό λέω ότι δεν πήγαν τζάμπα τα λεφτά, αντέχει το σπίτι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Μενεγάκη: «Σε κάθε σεισμό λέω ότι δεν πήγαν τζάμπα τα λεφτά, αντέχει το σπίτι»

«Βάλτε μουσικούλα και κουνηθείτε, όσοι δεν κουνηθήκατε το πρωί» είπε χαριτολογώντας η παρουσιάστρια - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Μενεγάκη για τον σεισμό: «Δεν πήγαν τζάμπα τα λεφτά, αντέχει το σπίτι»

Σεισμική δόνηση μεγέθους 4,7 Ρίχτερ το πρωί της Τρίτης 29/11 στην Εύβοια, η οποία μάλιστα έγινε ιδιαίτερα αισθητή στην Αττική. Στον ισχυρό σεισμό αναφέρθηκε και η Ελένη Μενεγάκη στο ξεκίνημα της εκπομπής της, αποκαλύπτοντας πως τον ένιωσε καθώς ήταν η ώρα που ξυπνούσε. «Βάλτε μουσικούλα και κουνηθείτε, όσοι δεν κουνηθήκατε το πρωί. Μα, τι ήταν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε

Βασιλιάς Κάρολος: Τι είπε στο πρώτο διάγγελμα μετά την αποκάλυψη ότι η Κέιτ Μίντλετον έχει καρκίνο