Βίκυ Βολιώτη: Το σημείωμα που της άφησε ο πατέρας της πριν πεθάνει

16:28 - 29/11/2022

Ένα προσωπικό της βίωμα με τον πατέρα της εξομολογήθηκε η Βίκυ Βολιώτη. Η γνωστή ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της […] The post Βίκυ Βολιώτη: Το σημείωμα που της άφησε ο πατέρας της πριν πεθάνει appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Βολιώτη: Μιλά για την επιθυμία του πατέρα της πριν φύγει από τη ζωή

«Είχε καταλάβει ότι εγώ θα κάνω θέατρο, αν και δεν του το είχα πει ποτέ» επισήμανε αρχκά σε δηλώσεις της η ηθοποιός - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βίκυ Βολιώτη: Το γράμμα που της άφησε ο πατέρας της λίγο πριν πεθάνει

Βίκυ Βολιώτη: «Μου είχε γράψει ένα σημειωματάκι. Λίγο πριν πεθάνει ήταν αυτό»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Βίκυ Βολιώτη: Το σημείωμα που της άφησε ο πατέρας της πριν φύγει από τη ζωή

Στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» της ΕΡΤ βρέθηκε καλεσμένη η Βίκυ Βολιώτη και μεταξύ άλλων προχώρησε σε μια προσωπική εξομολόγηση σχετικά με τον πατέρα της που έχει φύγει από τη ζωή. Η ηθοποιός εξομολογήθηκε στον Φώτη Σεργουλόπουλο και τη Τζένη Μελιτά πως λίγο πριν φύγει ο πατέρας της από τη ζωή της άφησε ένα σημείωμα και εκείνη έκανε ότι την παρότρυνε. «Ο πατέρας μου είχε χιούμορ. Επειδή τον έχασα νωρίς δεν τον γνώρισα τόσο καλά στο χιούμορ, γιατί όταν είσαι μικρός δεν έχεις κι αυτή τη σχέση με τους γονείς σου» δηλώνει η Βίκυ Βολιώτη. «Απ’ τους γονείς κρατάς πάντα αισθήσεις πιο πολύ, δεν είναι ότι θυμάμαι κάτι που μου ‘πε. Θυμάμαι όλη του την ύπαρξη» ανέφερε αρχικά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Βίκυ Βολιώτη: Η συγκινητική εξομολόγηση για το σημείωμα που της άφησε ο πατέρας της πριν πεθάνει

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε την Τρίτη 29/11 η Βίκυ Βολιώτη. Η To άρθρο Βίκυ Βολιώτη: Η συγκινητική εξομολόγηση για το σημείωμα που της άφησε ο πατέρας της πριν πεθάνει δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βίκυ Βολιώτη: «Μου έγραψε ένα σημείωμα λίγο πριν πεθάνει»

Στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε η Βίκυ Βολιώτη, η οποία μίλησε μεταξύ άλλων, για τον πατέρα της που έφυγε νωρίς από τη ζωή αλλά και το σημείωμα που της άφησε λίγο πριν πεθάνει. «Ο πατέρας μου είχε χιούμορ. Επειδή τον έχασα νωρίς δεν τον γνώρισα τόσο καλά στο χιούμορ, γιατί όταν είσαι […] The post Βίκυ Βολιώτη: «Μου έγραψε ένα σημείωμα λίγο πριν πεθάνει» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;