Ελένη Ράντου: «Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε εφτά κηδείες, βούλιαξα πολύ άσχημα»

17:00 - 29/11/2022

Καλεσμένη στο «Στούντιο 4» ήταν σήμερα η Ελένη Ράντου, που έδωσε μια συνέντευξη εφ όλης της ύλης στη Νάνσυ Ζαμπέτογλου […] The post Ελένη Ράντου: «Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε εφτά κηδείες, βούλιαξα πολύ άσχημα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Ράντου: «Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε 7 κηδείες»

«Ένιωθα τον θάνατο παντού» τόνισε η ηθοποιός - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Ράντου: Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, έχασα πάρα πολλούς φίλους, σε εφτά κηδείες πήγα

“Μου φαινόταν τόσο ψέμα όλο αυτό, δεν μπορώ το παραμύθι” δήλωσε η Ελένη Ράντου. Η Ελένη Ράντου βρέθηκε καλεσμένη στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε για το πόσο δύσκολα βίωσε τη δεύτερη καραντίνα και τους φίλους που έχασε από την πανδημία. «Πέρυσι δεν πήγα πουθενά, κλείστηκα. ... Περισσότερα To άρθρο Ελένη Ράντου: Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, έχασα πάρα πολλούς φίλους, σε εφτά κηδείες πήγα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελένη Ράντου: «Ένιωθα τον θάνατο παντού, πήγα σε εφτά κηδείες»

Η ηθοποιός σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση για τις δύσκολες ώρες που πέρασε

Διαβάστε το στο in.gr

Ελένη Ράντου: «Στην καραντίνα ένιωθα θάνατο, πήγα σε επτά κηδείες» (vid)

Η ηθοποιός μίλησε για τις περιόδους των lockdown και για το πώς βίωσε την δεύτερη καραντίνα, κατά την διάρκεια της οποίας «έχασε» αρκετούς φίλους της.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Ελένη Ράντου: «Ένιωθα τον θάνατο παντού, πήγα σε εφτά κηδείες»

Η Ελένη Ράντου, σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση μίλησε για τις δύσκολες ώρες που πέρασε.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

H Ελένη Ράντου εξομολογείται: «Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε εφτά κηδείες…»

Καλεσμένη στο «Στούντιο 4» ήταν η Ελένη Ράντου, η οποία αναφέρθηκε και στις δύο καραντίνες που περάσαμε με τον κορωνοϊό, τονίζοντας ότι σε όλο αυτό το διάστημα πήγε σε εφτά κηδείες. «Πέρυσι δεν πήγα πουθενά, κλείστηκα. Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε. Μου φαινόταν τόσο ψέμα όλο αυτό, δεν μπορώ το παραμύθι. Όταν κάτι με ζορίζει, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελένη Ράντου: «Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε εφτά κηδείες»

Για το πώς πέρασε την περίοδο της καραντίνας λόγω κορωνοϊού μίλησε η Ελένη Ράντου σε σημερινή της τηλεοπτική συνέντευξη.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ελένη Ράντου: «Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε εφτά κηδείες, βούλιαξα πολύ άσχημα»

Η γνωστή ηθοποιός σε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε και στις δύο καραντίνες που περάσαμε με τον κορονοϊό, τονίζοντας ότι σε όλο αυτό το διάστημα πήγε σε εφτά κηδείες. Η γνωστή ηθοποιός σε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε και στις δύο καραντίνες που περάσαμε με τον κορονοϊό, τονίζοντας ότι σε όλο αυτό το διάστημα πήγε σε εφτά κηδείες. «Πέρυσι δεν πήγα πουθενά, κλείστηκα. Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε. Μου φαινόταν τόσο ψέμα όλο αυτό, δεν μπορώ το παραμύθι. Όταν κάτι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελένη Ράντου: «Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε εφτά κηδείες, βούλιαξα πολύ άσχημα»

Καλεσμένη στο «Στούντιο 4» βρέθηκε η Ελένη Ράντου το μεσημέρι της Τρίτης 29/11. Η γνωστή ηθοποιός To άρθρο Ελένη Ράντου: «Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε εφτά κηδείες, βούλιαξα πολύ άσχημα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αφοπλιστική η Ελένη Ράντου: Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε εφτά κηδείες, βούλιαξα πολύ άσχημα

Η Ελένη Ράντου σε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε και στις δύο καραντίνες που περάσαμε με τον κορονοϊό

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ελένη Ράντου: «Στην καραντίνα ένιωθα τον θάνατο παντού, πήγα σε εφτά κηδείες» – «Έχασα πολλούς φίλους»

«Βούλιαξα πολύ άσχημα», εξομολογήθηκε η δημοφιλής ηθοποιός

Διαβάστε το στο news.gr

Ελένη Ράντου: «Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε 7 κηδείες»

Για το πώς πέρασε την περίοδο της καραντίνας λόγω κορωνοϊού μίλησε η Ελένη Ράντου σε σημερινή της τηλεοπτική συνέντευξη. Η ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στο «Στούντιο 4», όπου μεταξύ άλλων, τόνισε ότι σε όλο το διάστημα της δεύτερης καραντίνας πήγε σε 7 κηδείες. «Πέρυσι δεν πήγα πουθενά, κλείστηκα. Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε. Μου φαινόταν τόσο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ελένη Ράντου: «Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε επτά κηδείες»

Για το πώς πέρασε την περίοδο της καραντίνας μίλησε η Ελένη Ράντου σε σημερινή (29/11) τηλεοπτική συνέντευξη.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ελένη Ράντου: "Η δεύτερη καραντίνα με αποτελείωσε, πήγα σε εφτά κηδείες"

"Βούλιαξα πολύ άσχημα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Ελένη Ράντου: «Πήγα σε 7 κηδείες. Βούλιαξα άσχημα»

Η Ελένη Ράντου παρουσιάζει φέτος την καινούρια της θεατρική δουλειά με τίτλο «Το πάρτυ της ζωής μου» ενώ όπως αποκαλύπτει η ιδέα γεννήθηκε μέσα στην καραντίνα. Η γνωστή ηθοποιός παραχώρησε μια συνέντευξη εφ’όλης της ύλης στην εκπομπή «Στούντιο 4» και μίλησε μεταξύ άλλων για την ψυχολογική δυσκολία που βίωσε την περίοδο της καραντίνας. Συγκεκριμένα η […] The post Ελένη Ράντου: «Πήγα σε 7 κηδείες. Βούλιαξα άσχημα» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος