Ελένη Ράντου: «Με την εμμηνόπαυση μαγικά όλα εξαφανίστηκαν»

17:34 - 29/11/2022

Η Ελένη Ράντου κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο κι απάντησε για […] The post Ελένη Ράντου: «Με την εμμηνόπαυση μαγικά όλα εξαφανίστηκαν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Ράντου: Με την εμμηνόπαυση μαγικά όλα εξαφανίστηκαν

«Εφτανα να παίρνω χάπια πολύ βαριά για να τις αντιμετωπίσω» δήλωσε η Ελένη Ράντου.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ελένη Ράντου: Με την εμμηνόπαυση μαγικά όλα εξαφανίστηκαν, νιώθω πιο γυναίκα από τότε…

Η Ελένη Ράντου κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 της ΕΡΤ απέναντι από την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και απάντησε για μία δήλωση που είχε κάνει παλιότερα πως η εμμηνόπαυση την απελευθέρωσε. «Μέχρι την εμμηνόπαυση είχα τέτοιες σωματικές ενοχλήσεις. Δεν σου μιλώ για τους πόνους, για κάτι ημικρανίες. Υπήρχαν πόνοι κατά τη διάρκεια του κύκλου. Είχα χρόνιες ημικρανίες, τις οποίες κανείς δεν μπορούσε να βρει. Όταν ξεκινούσαν, μπορεί να κρατούσαν τρεις ημέρες και να μην μπορώ να βλέπω φως. Με την εμμηνόπαυση μαγικά όλα εξαφανίστηκαν. Νιώθω πιο γυναίκα από τότε… Δεν ένιωσα ότι έχασα τη θηλυκότητά μου, ένιωσα ότι έφυγε ένα τεράστιο βάσανο από τη ζωή μου και νιώθω το σώμα μου π

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Ράντου: Με την εμμηνόπαυση μαγικά όλα εξαφανίστηκαν – Νιώθω πιο γυναίκα από τότε

Διαβάστε το στο real.gr

Ελένη Ράντου: Με την εμμηνόπαυση μαγικά όλα εξαφανίστηκαν – Νιώθω πιο γυναίκα από τότε

Η Ελένη Ράντου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Στούντιο 4” και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε σε μία δήλωση που είχε κάνει παλιότερα πως η εμμηνόπαυση την απελευθέρωσε. “Μέχρι την εμμηνόπαυση είχα τέτοιες σωματικές ενοχλήσεις. Δεν σου μιλώ για τους πόνους, για κάτι ημικρανίες. Υπήρχαν πόνοι κατά τη διάρκεια του κύκλου. Είχα χρόνιες ημικρανίες, τις οποίες κανείς δεν […] The post Ελένη Ράντου: Με την εμμηνόπαυση μαγικά όλα εξαφανίστηκαν – Νιώθω πιο γυναίκα από τότε appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Ελένη Ράντου: Με την εμμηνόπαυση μαγικά όλα εξαφανίστηκαν – Νιώθω πιο γυναίκα από τότε

Η Ελένη Ράντου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Στούντιο 4” και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε σε μία δήλωση που είχε κάνει παλιότερα πως η εμμηνόπαυση την απελευθέρωσε. “Μέχρι την εμμηνόπαυση είχα τέτοιες σωματικές ενοχλήσεις. Δεν σου μιλώ για τους πόνους, για κάτι ημικρανίες. Υπήρχαν πόνοι κατά τη διάρκεια του κύκλου. Είχα χρόνιες ημικρανίες, τις οποίες κανείς δεν […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»