Δανάη Λουκάκη: «Πέρασα άθλια, μου έκαναν τη ζωή μαύρη»

10:50 - 30/11/2022

Μία εκ βαθέων συνέντευξη στην κάμερα του Mega Καλημέρα παραχώρησε η Δανάη Λουκάκη. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στη δημοσιογράφο Άννα […] The post Δανάη Λουκάκη: «Πέρασα άθλια, μου έκαναν τη ζωή μαύρη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δανάη Λουκάκη: «Με τραμπούκιζαν, μου έκαναν τη ζωή μαύρη»

Η Δανάη Λουκάκη παραχώρησε συνέντευξη και αναφέρθηκε στον σχολικό εκφοβισμό που είχε δεχτεί, αλλά και την κατάθλιψη, με την οποία διαγνώστηκε πριν από εννέα χρόνια.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση από την Δανάη Λουκάκη: «Με τραμπούκιζαν φοβερά, μου έκαναν τη ζωή μαύρη»

«Έφαγα χαστούκι χωρίς να φταίω»

Διαβάστε το στο news.gr

Δανάη Λουκάκη: Η εξομολόγησή της για το bullying – “Στο σχολείο μου έκαναν τη ζωή μαύρη”

Η ηθοποιός Δανάη Λουκάκη, σε μία εκ βαθέων εξομολόγησή της, μίλησε για την κατάθλιψη και το bullying που βίωσε στα σχολικά της χρόνια. Η ηθοποιός, μιλώντας στην εκπομπή Mega Καλημέρα, αναφέρθηκε στην περίοδο που πάλεψε με την κατάθλιψη: “Είχα μία διαγεγνωσμένη κατάθλιψη, είμαι μια χαρά τώρα, αλλά κάνω ψυχοθεραπεία εννιά χρόνια και παρότι πέρασα πολύ […] The post Δανάη Λουκάκη: Η εξομολόγησή της για το bullying – “Στο σχολείο μου έκαναν τη ζωή μαύρη” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Δανάη Λουκάκη: Με τραμπούκιζαν φοβερά, μου έκαναν τη ζωή μαύρη 

Σον σχολικό εκφοβισμό που βίωσε αλλά και στη διαγνωσμένη κατάθλιψη αναφέρθηκε η Δανάη Λουκάκη σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής Mega Καλημέρα το πρωί της Τετάρτης (30/11). «Βίωσα bullying επειδή ερχόμουν από την Αθήνα. Πέρασα άθλια και το κουβαλούσα για πάρα πολλά χρόνια. Με τραμπούκιζαν φοβερά, μου έκαναν τη ζωή μαύρη. Μου πετούσαν […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Δανάη Λουκάκη: "Πέρασα άθλια, μου έκαναν τη ζωή μαύρη"

"Με τραμπούκιζαν, έφαγα χαστούκι χωρίς να φταίω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»