Άγγελος Χαριστέας: «Η δυσκολότερη στιγμή ήταν για μένα η απώλεια του πατέρα μου»

11:00 - 30/11/2022

O Άγγελος Χαριστέας παραχώρησε μια σπάνια συνέντευξη στην Όλγα Λαφαζάνη και το Happy Day, και μίλησε για τις στιγμές του Euro 2004, την οικογένειά του, τον θάνατο του πατέρα του, με αφορμή έναν φιλανθρωπικό αγώνα μπάσκετ που έδωσε στη Σύμη. «Το γκολ απέναντι στην Εθνική Πορτογαλίας στο Euro 2004 είναι η σημαντικότερη στιγμή της καριέρας μου. Το σημαντικότερο γκολ […] The post Άγγελος Χαριστέας: «Η δυσκολότερη στιγμή ήταν για μένα η απώλεια του πατέρα μου» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άγγελος Χαριστέας: «Η δυσκολότερη στιγμή ήταν για μένα η…» – «Ράγισε» καρδιές η εξομολόγησή του

Μίλησε για όλους και για όλα

Διαβάστε το στο in.gr

Άγγελος Χαριστέας: «Ήταν από τις πιο δύσκολες στιγμές, ήρθαν και μας χτύπησαν»

Για την δύσκολη διαχείριση της απώλειας του πατέρα του αλλά και την οπαδική βία που υπέστη στο παρελθόν, μίλησε ο  Άγγελος Χαριστέας στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα της εκπομπής Happy Day στον Alpha.Για την δύσκολη διαχείριση της απώλειας του πατέρα του αλλά και την οπαδική βία που υπέστη στο παρελθόν, μίλησε ο  Άγγελος Χαριστέας στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα της εκπομπής Happy Day στον Alpha.Ο Άγγελος Χαριστέας εξομολογήθηκε πως «όταν έχασα τον πατέρα μου ήταν μια πάρα πολύ δύσκολη στιγμή για μένα γιατί του είχα ιδιαίτερη […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άγγελος Χαριστέας: «Ήταν από τις πιο δύσκολες στιγμές, ήρθαν και μας χτύπησαν»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Άγγελος Χαριστέας στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα της εκπομπής Happy Day στον […] The post Άγγελος Χαριστέας: «Ήταν από τις πιο δύσκολες στιγμές, ήρθαν και μας χτύπησαν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Άγγελος Χαριστέας: "Ήταν από τις πιο δύσκολες στιγμές, ήρθαν και μας χτύπησαν"

"Πρέπει να είμαστε ιδιαίτερα προσεκτικοί στον τρόπο που αντιδρούμε μέσα στον αγωνιστικό χώρο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»