Γαία Μερκούρη: Το δημόσιο «σ’ αγαπώ» στον Άγγελο Λάτσιο – Φωτογραφίες από τα γενέθλιά του

12:30 - 30/11/2022

Δίπλα στην αγαπημένη του, Γαία Μερκούρη γιόρτασε τα φετινά του γενέθλια ο Άγγελος Λάτσιος. Ο γιος To άρθρο Γαία Μερκούρη: Το δημόσιο «σ’ αγαπώ» στον Άγγελο Λάτσιο – Φωτογραφίες από τα γενέθλιά του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γαία Μερκούρη: Το δημόσιο «σ’ αγαπώ» στον γιο της Ελένης Μενεγάκη, Άγγελο Λάτσιο

Δίπλα στην αγαπημένη του, Γαία Μερκούρη γιόρτασε τα φετινά του γενέθλια ο Άγγελος Λάτσιος. Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη και του Γιάννη Λάτσιου έγινε 20 ετών και τα τελευταία χρόνια βλέπουμε συχνά στιγμιότυπα από την καθημερινότητά του στα social media. Ο Άγγελος Λάτσιος παραμένει ερωτευμένος με τη Γαία Μερκούρη με την οποία συχνά ταξιδεύουν εντός […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γκάια Μερκούρη: Η ερωτική εξομολόγηση στον Άγγελο Λάτσιο για τα γενέθλιά του

20 ετών γίνεται σήμερα ο Άγγελος Λάτσιος και μαζί με την αγαπημένη του Γκάια Μερκούρη έσβησε τα κεράκια της τούρτας του όταν το ρολόι πέρασε τις 12 το βράδυ. Στιγμιότυπα από τον εορτασμό δημοσίευσε στον λογαριασμό της στο Instagram η Γκάια Μερκούρη, αλλά και η αδελφή της Δωροθέας Μερκούρη, Αλεξάνδρα. Η Γκάια Μερκούρη κράτησε την […] The post Γκάια Μερκούρη: Η ερωτική εξομολόγηση στον Άγγελο Λάτσιο για τα γενέθλιά του appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»