Αποκάλυψη Δημητρακόπουλου – Πέτρος Φιλιππίδης: «Το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να σκοντάψω και να πέσω από το μπαλκόνι»

13:12 - 30/11/2022

Μια αποκάλυψη έκανε ο Μιχάλης Δημητρακόπουλος στο Πρωινό, σχετικά με μια στιγμή που ο Πέτρος Φιλιππίδης κατέρρευσε στο δικαστήριο. Ο […] The post Αποκάλυψη Δημητρακόπουλου – Πέτρος Φιλιππίδης: «Το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να σκοντάψω και να πέσω από το μπαλκόνι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχάλης Δημητρακόπουλος: Ο Πέτρος Φιλιππίδης μου είπε «το καλύτερο που έχω να κάνω είναι πέσω από το μπαλκόνι»

Ο συνήγορος του Πέτρου Φιλιππίδη, Μιχάλης Δημητρακόπουλος σε ζωντανή σύνδεση με την εκπομπή «Πρωινό» του Ant1 αναφέρθηκε στη δίκη του ηθοποιού, και στην στιγμή που όπως είπε, ο πελάτης του κατέρρευσε και δήλωσε πως ίσως θα ήταν καλύτερα να σκοντάψει και να πέσει από το μπαλκόνι. «Στη διακοπή της δίκης, όταν μείναμε μέσα στην αίθουσα μόνο ο Πέτρος Φιλιππίδης, η Κική Μπακιρτζίδου, η Εύα Μπόμπολη, η Αθηνά Πολίτου, ο Πέτρος Φιλιππίδης κατέρρευσε. Πρώτη φορά στη ζωή μας μετά από τόσους μήνες ποινική διαδικασία, είδαμε έναν Πέτρο Φιλιππίδη που δεν μπορούσε να αναπνεύσει, που είχε ταχυπαλμία και για πρώτη φορά το λέω και συγκλονίζομαι που το λέω, μας είπε: “Αισθάνομαι ότι το καλύτερο που έχω να

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Πέτρος Φιλιππίδης: «Αισθάνομαι ότι το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να πέσω από το μπαλκόνι»

Η δίκη του Πέτρου Φιλιππίδη συνεχίζεται στις 5 Δεκεμβρίου. Ο συνήγορος υπεράσπισης της, Μιχάλης Δημητρακόπουλος φιλοξενήθηκε στο «Πρωινό» και μίλησε στον Γιώργο Λιάγκα για όλα όσα έγιναν στην τελευταία δικάσιμο με τις καταθέσεις της Κάτιας Δανδουλάκη και της Λένας Δροσάκη. «Οι καταθέσεις των κυριών δεν συνεισέφεραν σε τίποτα στις κατηγορίες εναντίον του Πέτρου Φιλιππίδη. Το […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Φιλιππίδης: «Το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να σκοντάψω και να πέσω από το μπαλκόνι»

Σε μια αποκάλυψη προχώρησε ο Μιχάλης Δημητρακόπουλος στο Πρωινό, για τον Πέτρο Φιλιππίδ, ο οποίος όπως είπε κατέρρευσε στο δικαστήριο.Σε μια αποκάλυψη προχώρησε ο Μιχάλης Δημητρακόπουλος στο Πρωινό, για τον Πέτρο Φιλιππίδ, ο οποίος όπως είπε κατέρρευσε στο δικαστήριο.Ο κ. Δημητρακόπουλος περιέγραψε πως ο Πέτρος Φιλιππίδης δεν μπορούσε να αναπνεύσει και δήλωσε πως ίσως θα ήταν καλύτερα να σκοντάψει και να πέσει από το μπαλκόνι. «Στη διακοπή της δίκης, όταν μείναμε μέσα στην αίθουσα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πέτρος Φιλιππίδης: «Αισθάνομαι ότι το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να πέσω από το μπαλκόνι»

Η δίκη του Πέτρου Φιλιππίδη συνεχίζεται στις 5 Δεκεμβρίου. Ο συνήγορος υπεράσπισής της, Μιχάλης Δημητρακόπουλος φιλοξενήθηκε To άρθρο Πέτρος Φιλιππίδης: «Αισθάνομαι ότι το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να πέσω από το μπαλκόνι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Πέτρος Φιλιππίδης: «Το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να πέσω από το μπαλκόνι»

Ηδίκη του Πέτρου Φιλιππίδη που κατηγορείται για δύο βιασμούς και δύο απόπειρες εις βάρος συναδέλφων του συνεχίζεται στις 5 Δεκεμβρίου και ο δικηγόρος του, Μιχάλης Δημητρακόπουλος, αποκάλυψε πως ένιωσε μετά την κατάθεση της Κάτιας Δανδουλάκη και της Λένας Δροσάκη. Υπενθυμίζεται πως η κυρία Δανδουλάκη περιέγραψε γιατί είχε απομακρύνει τον σκηνοθέτη από την παράσταση και η […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»