Η Αθηναΐς Νέγκα για το διαζύγιό της: «Πήρα την απόφαση να το δημοσιοποιήσω για να ξεμπερδεύω»

14:48 - 30/11/2022

Η Αθηναΐς Νέγκα βρέθηκε καλεσμένη στην Μπέττυ Μαγγίρα και στην εκπομπή, Ποιος είναι Πρωινιάτικα στο Open. To άρθρο Η Αθηναΐς Νέγκα για το διαζύγιό της: «Πήρα την απόφαση να το δημοσιοποιήσω για να ξεμπερδεύω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αθηναϊς Νέγκα για το διαζύγιο: Πήρα την απόφαση να το δημοσιοποιήσω για να ξεμπερδεύω

Η Αθηναΐς Νέγκα ήταν η σημερινή καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι Πρωινιάτικα» στο Open, την οποία παρουσιάζει η Μπέττυ Μαγγίρα. «Όλοι προδικάζουμε τις σχέσεις μας. Μερικές φορές οι σχέσεις αντέχουν, άλλες δεν αντέχουν. Νομίζω έχουμε μια ιδέα για το τι πρόκειται να συμβεί και προχωράμε έτσι κι αλλιώς», ανέφερε αρχικά η Αθηναϊς Νέγκα. Και αιτιολόγησε: ... Περισσότερα To άρθρο Αθηναϊς Νέγκα για το διαζύγιο: Πήρα την απόφαση να το δημοσιοποιήσω για να ξεμπερδεύω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Σάκης Τανιμανίδης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη Χριστίνα Μπόμπα

Φοράς make up όταν γυμνάζεσαι; Αυτές είναι οι συνέπειες που χρειάζεται να γνωρίζεις 

Ιωάννα Τούνη – Δημήτρης Αλεξάνδρου: Βραδινή έξοδος για το ζευγάρι – Φωτογραφίες

Ντάνη Γιαννακοπούλου: Η φωτογραφία σε προχωρημένη εγκυμοσύνη – «Δεν πιστεύω στα μάτια μου»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: Η αποκάλυψη για τον ρόλο του Γιάννη Τσορτέκη στον δεύτερο κύκλο του Maestro

Ανθή Σαλαγκούδη: Η νέα κοινή εμφάνιση με τον Κοσμά Κουμιανό – «Ήρθαμε μαζί με τον σύντροφό μου»