Τάσος Λέκκας: «Μας έδιναν ρούχα που δεν έκαναν στον κολλητό μου» – «Λύγισε» η Νάνσυ Ζαμπέτογλου

18:08 - 30/11/2022

Ο Τάσος Λέκκας κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για […] The post Τάσος Λέκκας: «Μας έδιναν ρούχα που δεν έκαναν στον κολλητό μου» – «Λύγισε» η Νάνσυ Ζαμπέτογλου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Λέκκας – Αυτή η νύχτα μένει: «Σκεφτόμουν και τα 2 ευρώ, μας έδιναν ρούχα φίλοι μου» – «Δάρκυσε» η Νάνσυ Ζαμπέτογλου

Καλεσμένος στην εκπομπή Στούντιο 4 βρέθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης 30/11 ο Τάσος Λέκκας. Ο ηθοποιός που To άρθρο Τάσος Λέκκας – Αυτή η νύχτα μένει: «Σκεφτόμουν και τα 2 ευρώ, μας έδιναν ρούχα φίλοι μου» – «Δάρκυσε» η Νάνσυ Ζαμπέτογλου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τάσος Λέκκας: «Μας έδιναν ρούχα που δεν έκαναν στον κολλητό μου» – «Λύγισε» η Νάνσυ Ζαμπέτογλου

“Εμείς δυσκολευόμασταν οικονομικά γιατί η μητέρα μου δεν είχε σταθερές δουλειές” δήλωσε ο Τάσος Λέκκας. Ο Τάσος Λέκκας κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για το γεγονός πως μεγάλωσε χωρίς την παρουσία του πατέρα του. Ο ηθοποιός, ο οποίος πρωταγωνιστεί στη σειρά Αυτή η νύχτα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τάσος Λέκκας: Μας έδιναν ρούχα που δεν έκαναν στον κολλητό μου – Δάκρυσε on air η Νάνσυ Ζαμπέτογλου

Ο Τάσος Λέκκας ήταν καλεσμένος στην εκπομπή “Στούντιο 4” το απόγευμα της Τετάρτης. Ο ηθοποιός, ο πρωταγωνιστεί στη σειρά του Alpha “Αυτή η νύχτα μένει”, αποκάλυψε στη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο ότι μεγάλωσε χωρίς τον πατέρα του και πως η μητέρα του έκανε ό,τι μπορούσε προκειμένου να κάνει πράξη το όνειρό του, να […] The post Τάσος Λέκκας: Μας έδιναν ρούχα που δεν έκαναν στον κολλητό μου – Δάκρυσε on air η Νάνσυ Ζαμπέτογλου appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»