ΗΠΑ: Θετικός στον κορονοϊό ο πρώην πρόεδρος Μπιλ Κλίντον

22:02 - 30/11/2022

Από κορονοϊό προσβλήθηκε ο πρώην πρόεδρος των ΗΠΑ Μπιλ Κλίντον όπως έκανε γνωστό ο ίδιος.  «Διαγνώστηκα θετικός στην Covid. Έχω ήπια συμπτώματα, αλλά είμαι γενικά καλά και διατηρώ τον εαυτό μου απασχολημένο στο σπίτι», έγραψε ο 76χρονος Μπιλ Κλίντον σε ανάρτησή του στο Twitter. Αποκάλυψε ότι είναι πλήρως εμβολιασμένος κατά της νόσου που προκαλεί ο ... Περισσότερα To άρθρο ΗΠΑ: Θετικός στον κορονοϊό ο πρώην πρόεδρος Μπιλ Κλίντον δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΗΠΑ: Θετικός στον κορονοϊό ο πρώην πρόεδρος Μπιλ Κλίντον

Νοσεί με κορονοϊό ο 76χρονος Μπιλ ΚλίντονΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Με κορονοϊό ο πρώην πρόεδρος των ΗΠΑ Μπιλ Κλίντον

«Έχω ήπια συμπτώματα, αλλά είμαι γενικά καλά και διατηρώ τον εαυτό μου απασχολημένο στο σπίτι»Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι