Άννα Μαρία Βέλλη: Περιέγραψε με κάθε λεπτομέρεια την κακοποίηση που δέχτηκε από πρώην σύντροφό της

19:26 - 01/12/2022

Την προσωπική της εμπειρία για την ψυχολογική και σωματική κακοποίηση που δέχτηκε στο παρελθόν εξομολογήθηκε η Άννα Μαρία Βέλλη σε πρόσφατο Tedx. Η youtuber και πρώην παίκτρια του Survivor μίλησε με λεπτομέρειες για το περιστατικό που οδήγησε σε σημάδια στο πρόσωπο και το σώμα της ενώ αποκάλυψε πως τελικά πήρε την απόφαση να χωρίσει. «Ξεκινάω […] The post Άννα Μαρία Βέλλη: Περιέγραψε με κάθε λεπτομέρεια την κακοποίηση που δέχτηκε από πρώην σύντροφό της appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Μαρία Βέλλη για την κακοποίησή της από πρώην σύντροφό της - «Κοπάνησε το κεφάλι μου στο πάτωμα»

Η YouTuber περιέγραψε τη βία που της ασκήθηκε και έδειξε φωτογραφίες της με μώλωπες - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Άννα Μαρία Βέλλη για την κακοποίησή της από πρώην σύντροφό της - «Κοπάνησε το κεφάλι μου στο πάτωμα»

Η γνωστή YouTuber συγκλονίζει, περιγράφοντας μια προηγούμενη κακοποιητική της σχέση

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Άννα Μαρία Βέλλη: Περιγράφει λεπτομερώς την κακοποίηση από πρώην σύντροφό της

«Mε ξεκλείδωσε από το δωμάτιο, συνέχισε να μου φωνάζει και να με βρίζει και πήρε το κεφάλι μου και το κοπάνησε στο πάτωμα»

Διαβάστε το στο in.gr

Άννα Μαρία Βέλλη για την κακοποίησή της από πρώην σύντροφό της; «Κοπάνησε το κεφάλι μου στο πάτωμα» (vid)

Η γνωστή YouTuber συγκλονίζει, περιγράφοντας μια προηγούμενη κακοποιητική της σχέση.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Άννα Μαρία Βέλλη για την κακοποίησή της από πρώην σύντροφό της

Άννα Μαρία Βέλλη: Η γνωστή YouTuber συγκλονίζει, περιγράφοντας μια κακοποιητική της σχέσηΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»