Συγκλονίζει η Άννα Μαρία Βέλλη για την κακοποίηση από πρώην σύντροφό της: «Με κοπάνησε στο πάτωμα»

20:14 - 01/12/2022

Η Άννα Μαρία Βέλλη κατά την διάρκεια της ομιλίας της στο TEDx αναφέρθηκε στην κακοποίηση που To άρθρο Συγκλονίζει η Άννα Μαρία Βέλλη για την κακοποίηση από πρώην σύντροφό της: «Με κοπάνησε στο πάτωμα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Μαρία Βέλλη για τους μώλωπες στο πρόσωπο της από πρώην σύντροφό της – «Με φώναζε και μου μιλούσε με το χειρότερο τρόπο»

Παρουσιάζοντας εικόνες της με μώλωπες στο πρόσωπο, η Άννα Μαρία Βέλλη περιέγραψε μία κακοποιητική και βίαιη σχέση που είχε στο παρελθόν. Κατά την διάρκεια ομιλίας της για λογαριασμό του TEDx, η YouTuber μίλησε για τον πρώην σύντροφό της, ο οποίος άσκησε σωματική βία πάνω της. Πιο συγκεκριμένα, είπε: «Στη διάρκεια της σχέσης μας αποφασίσαμε να μείνουμε μαζί, […] The post Άννα Μαρία Βέλλη για τους μώλωπες στο πρόσωπο της από πρώην σύντροφό της – «Με φώναζε και μου μιλούσε με το χειρότερο τρόπο» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Άννα Μαρία Βέλλη: Η συγκλονιστική περιγραφή της κακοποίησης από πρώην σύντροφό της – «Κοπάνησε το κεφάλι μου στο πάτωμα»

Η Άννα Μαρία Βέλλη παραχώρησε ομιλία στο TEDx και αναφέρθηκε στην κακοποίηση που δέχτηκε από πρώην σύντροφό της ενώ παρουσίασε μάλιστα και εικόνες με τις μώλωπες στο πρόσωπό της. «Στη διάρκεια της σχέσης μας αποφασίσαμε να μείνουμε μαζί, προτού γίνει αυτό αποφάσισα να του καλύψω κάποια άλλα χρέη, καθώς είχε αφήσει απλήρωτα για πέντε μήνες ενοίκια, κοινόχρηστα και λογαριασμούς και το έκανα με χαρά γιατί ήθελα να τον βοηθήσω. Μου είχε πει πως όταν τα πράγματα θα ήταν καλύτερα, θα μου τα επέστρεψε. Αυτά τα χρήματα δεν μου τα επέστρεψε μέχρι και σήμερα», ανέφερε αρχικά. «Η πραγματικότητα: Αρχισε να μου ρίχνει αρχικά μικρές σφαλιάρες και μετά μεγαλύτερες», τόνισε περιγράφοντας περιστατικά κακο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοκάρει η Άννα Μαρία Βέλλη: «Πήρε το κεφάλι μου και το κοπάνησε στο πάτωμα»

Η Άννα Μαρία Βέλλη έδωσε συνομιλία στο TEDx κι αναφέρθηκε στην κακοποίηση που υπέστη από τον πρώην σύντροφό της, ενώ δεν δίστασε να παρουσιάσει και φωτογραφικό υλικό της ίδιας με μώλωπες. «Η πραγματικότητα άρχισε να μου ρίχνει αρχικά μικρές σφαλιάρες – πριν από αυτόν – και μετά μεγαλύτερες. Αφού μείναμε μαζί άρχισε να ψάχνει το κινητό […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Άννα Μαρία Βέλλη: Η κακοποίηση από τον σύντροφό της – Τι απαντάει στα μηνύματα υποστήριξης

Η Άννα Μαρία Βέλλη δημοσίευσε χθες στα social media την ομιλία που έκανε στο TEDx, στην οποία αναφέρθηκε στην κακοποίηση που υπέστη από πρώην σύντροφό της. Η εξομολόγησή της ήταν συγκλονιστική, με την γνωστή Youtuber να δέχεται δεκάδες μηνύματα υποστήριξης. Μια ημέρα μετά την αναπαραγωγή του θέματος, η Άννα Μαρία Βέλλη δημοσίευσε ένα μακροσκελές μήνυμα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Συγκλονίζει η Άννα Μαρία Βέλλη για την κακοποίηση από πρώην σύντροφό της: «Με κοπάνησε στο πάτωμα»

Η Άννα Μαρία Βέλλη κατά την διάρκεια της ομιλίας της στο TEDx αναφέρθηκε στην κακοποίηση που δέχτηκε από πρώην σύντροφό της, παρουσιάζοντας μάλιστα εικόνες με τις μώλωπες στο πρόσωπό της. «Στη διάρκεια της σχέσης μας αποφασίσαμε να μείνουμε μαζί, προτού γίνει αυτό αποφάσισα να του καλύψω κάποια άλλα χρέη, καθώς είχε αφήσει απλήρωτα για πέντε μήνες ενοίκια, […] The post Συγκλονίζει η Άννα Μαρία Βέλλη για την κακοποίηση από πρώην σύντροφό της: «Με κοπάνησε στο πάτωμα» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr

Αννα Μαρία Βέλη για πρώην σύντροφό της: Αρπαξε το κεφάλι μου και το κοπάνησε στο πάτωμα

«Ένα βράδυ καθόμασταν και βλέπαμε ταινία όταν χωρίς προφανή λόγο άρχισε να με κατηγορεί ότι φλερτάρω με έναν συνάδελφό μου. Όταν του είπα ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει, με κλείδωσε στο δωμάτιο, άρπαξε το κινητό μου και άρχισε να ψάχνει τα "πειστήρια" της παράλληλης σχέσης μουΔιαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»