Άννα Μαρία Βέλλη: Το μακροσκελές μήνυμα μετά τη συγκλονιστική εξομολόγηση για την κακοποίησή της

14:38 - 02/12/2022

Η Άννα Μαρία Βέλλη δημοσίευσε χθες στα social media την ομιλία που έκανε στο TEDx, στην To άρθρο Άννα Μαρία Βέλλη: Το μακροσκελές μήνυμα μετά τη συγκλονιστική εξομολόγηση για την κακοποίησή της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Μαρία Βέλλη: H μακροσκελής ανάρτηση μετά την εξομολόγηση για την κακοποίησή της

Σε ποιον είπε «ευχαριστώ» η youtuber;

Διαβάστε το στο in.gr

Άννα Μαρία Βέλλη: Το μήνυμα μετά την εξομολόγηση για την κακοποίησή

H YouTuber Άννα Μαρία Βέλλη μίλησε ανοιχτά για μία κακοποιητική και βίαιη σχέση που είχε στο παρελθόν.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Άννα Μαρία Βέλλη: Το πρώτο μύνημα μετά την συγκλονιστική εξομολόγηση για την κακοποίηση

Η Άννα Μαρία Βέλλη λίγες ώρες μετά την συγκλονιστική ομιλία – εξομολόγηση στο TEDx στην οποία αναφέρθηκε στην κακοποίηση που δέχθηκε από πρώην σύντροφό της, δημοσίευσε ένα μακροσκελές μήνυμα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, με το οποίο θέλησε να ευχαριστήσει τον κόσμο για τα μηνύματα που της έστειλαν αλλά και να εξηγήσει γιατί προχώρησε σε αυτήν την δημόσια εξομολόγηση. «Δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω για τα μηνύματά σας μετά την ανάρτηση της ομιλίας μου. Έχω πλημμυρίσει από χθες από πανέμορφα συναισθήματα και ο κουβάς (για όλους όσους είδατε όλη την ομιλία) έχει γεμίσει αγάπη. Αποφάσισα να ανοιχτώ και να με βάλω σε μια τόσο ευάλωτη θέση με στόχο να παροτρύνω, να κάνω ορατό

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Άννα Μαρία Βέλλη: Η πρώτη ανάρτηση μετά τη συγκλονιστική εξομολόγησή της για την κακοποίηση

Η Άννα Μαρία Βέλλη, μία μέρα μετά τη δημοσιοποίηση της συγκλονιστικής της ομιλίας στο TEDx, ανέβασε ένα μακροσκελές μήνυμα στο […] The post Άννα Μαρία Βέλλη: Η πρώτη ανάρτηση μετά τη συγκλονιστική εξομολόγησή της για την κακοποίηση appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Άννα Μαρία Βέλλη: Η ανάρτηση μετά την εξομολόγησή για την κακοποίηση που υπέστη

H Άννα Μαρία Βέλλη περιέγραψε σε ομιλία της στο TEDx, με κάθε λεπτομέρεια, την κακοποίηση που υπέστη από πρώην σύντροφό της.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Άννα Μαρία Βέλλη: Τι ζητάει από το κοινό μετά τη συγκλονιστική εξομολόγηση για την κακοποίηση

Την προσωπική της εμπειρία για την ψυχολογική και σωματική κακοποίηση που δέχτηκε στο παρελθόν εξομολογήθηκε η Άννα Μαρία Βέλλη σε πρόσφατο Tedx. Η youtuber και πρώην παίκτρια του Survivor μίλησε με λεπτομέρειες για το περιστατικό που οδήγησε σε σημάδια στο πρόσωπο και το σώμα της ενώ αποκάλυψε πως τελικά πήρε την απόφαση να χωρίσει. «Ξεκινάω […] The post Άννα Μαρία Βέλλη: Τι ζητάει από το κοινό μετά τη συγκλονιστική εξομολόγηση για την κακοποίηση appeared first on OK! Magazine Greece.

Διαβάστε το στο okmag.gr

Συγκλονίζει η Άννα Μαρία Βέλλη: Το πρώτο μήνυμα μετά την εξομολόγηση για την κακοποίηση

Η Άννα Μαρία Βέλλη λίγες ώρες μετά την συγκλονιστική ομιλία – εξομολόγηση στο TEDx στην οποία αναφέρθηκε στην κακοποίηση που δέχθηκε από πρώην σύντροφό της, δημοσίευσε ένα μακροσκελές μήνυμα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, με το οποίο θέλησε να ευχαριστήσει τον κόσμο για τα μηνύματα που της έστειλαν αλλά και να εξηγήσει γιατί προχώρησε […] Το άρθρο Συγκλονίζει η Άννα Μαρία Βέλλη: Το πρώτο μήνυμα μετά την εξομολόγηση για την κακοποίηση εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»