Αλέξης Τσίπρας: «Πες μου ποιος θα κερδίσει το Μουντιάλ και θα το παίξω» – Η ερώτηση σε πολίτη που έγινε viral

15:44 - 02/12/2022

Η ερώτηση του Αλέξη Τσίπρα στον άνθρωπο που πριν από χρόνια είχε «προβλέψει» ότι θα γίνει πρωθυπουργός.

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τσίπρας σε πολίτη στο Κιλκίς: Πες μου ποιος θα κερδίσει το Μουντιάλ να το παίξω

Μία χαλαρή και διαφορετική συζήτηση είχε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, Αλέξης Τσίπρας, με έναν πολίτη κατά την περιοδεία του στο Κιλκίς. Ο κ. Τσίπρας είχε ένα σύντομο τετ α τετ με έναν πολίτη, ο οποίος του είπε ότι ήταν ο πρώτος που του είχε πει ότι θα γίνει πρωθυπουργός όταν έγινε πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ. Ο Αλέξης Τσίπρας έδραξε την ευκαιρία και τον ρώτησε αν έχει και άλλη… πρόβλεψη για το Μουντιάλ. «Πες μου ποιος θα κερδίσει το Μουντιάλ να το παίξω» του είπε χαρακτηριστικά ο πρώην πρωθυπουργός, προκαλώντας γέλια σε όσους άκουσαν συζήτηση.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλέξης Τσίπρας στο Κιλκίς: «Πες μου ποιος θα κερδίσει το Μουντιάλ να το παίξω»

Την ευκαιρία να μάθει τον νικητή του Μουντιάλ στο Κατάρ θέλησε να «εκμεταλλευτεί» ο Αλέξης Τσίπρας.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Τσίπρας σε πολίτη: «Πες μου ποιος θα κερδίσει το Μουντιάλ να το παίξω»

Ο Αλέξης Τσίπρας πραγματοποιεί περιοδεία στο Κιλκίς και μέσα σε άλλα ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΣΑ-ΠΣ έκανε μια βόλτα στο κέντρο της πόλης.Ο Αλέξης Τσίπρας πραγματοποιεί περιοδεία στο Κιλκίς και μέσα σε άλλα ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΣΑ-ΠΣ έκανε μια βόλτα στο κέντρο της πόλης.Εκεί ο Αλέξης Τσίπρας: συζήτησε με πολίτες και καταστηματάρχες για τα θέματα της ακρίβειας ενώ είχε και μία χαλαρή κουβέντα με έναν ηλικιωμένο πολίτη, ο οποίος του είπε ότι ήταν ο πρώτος που είχε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Παρίσι 2024: Το πρόγραμμα των Εθνικών ομάδων πόλο στους Ολυμπιακούς Αγώνες

Δήμος Αθηναίων: Δωρεάν άθληση για τρία χρόνια στον Πανελλήνιο

«Tο μετανιώνεις τώρα;» – Επιχειρηματίας εκδικήθηκε την πρώην του με μία γιγαντοαφίσα

Λύκος τρέχει φοβισμένος να σωθεί από ανθρώπους που τον καταδιώκουν με αυτοκίνητο – Οργή για το βίντεο

Η Emilia Vodos και η delulu δήλωση της ημέρας: «Έβγαινα με τον Drake»

Γρηγόρης Αρναούτογλου για Γιάννη Πλούταρχο: Δεν θέλω να τον δω και δεν θέλω να έρθει στην εκπομπή μου