Στεφανία Γουλιώτη: Η πρωταγωνίστρια της σειράς, Maestro ποζάρει χωρίς ρούχα και στέλνει ηχηρό μήνυμα

08:40 - 03/12/2022

Χωρίς ρούχα, για έναν πολύ σημαντικό σκοπό πόζαρε η Στεφανία Γουλιώτη. Η καταξιωμένη ηθοποιός, η οποία To άρθρο Στεφανία Γουλιώτη: Η πρωταγωνίστρια της σειράς, Maestro ποζάρει χωρίς ρούχα και στέλνει ηχηρό μήνυμα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στεφανία Γουλιώτη – «Maestro»: Ποζάρει γυμνή και στέλνει ηχηρό μήνυμα

Χωρίς ρούχα, για έναν πολύ σημαντικό σκοπό...

Διαβάστε το στο Zougla

Στεφανία Γουλιώτη: Ποζάρει χωρίς ρούχα και στέλνει ηχηρό μήνυμα για το AIDS

«Αν φοβάσαι, ενημερώσου. Είναι δικό σου χρέος»

Διαβάστε το στο in.gr

Στεφανία Γουλιώτη – «Maestro»: Ποζάρει γυμνή και στέλνει ηχηρό μήνυμα

Χωρίς ρούχα, για έναν πολύ σημαντικό σκοπό πόζαρε η Στεφανία Γουλιώτη. Η καταξιωμένη ηθοποιός, η οποία την περασμένη εβδομάδα έκανε την είσοδό της στη σειρά «Maestro» του Χριστόφορου Παπακαλιάτη καταφέρνοντας να κάνει τους πάντες να υποκλιθούν στο ταλέντο της, πόζαρε χωρίς ρούχα για το περιοδικό DownTown. Αφορμή ήταν η Παγκόσμια Ημέρα κατά του Aids. «Οι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»