Μαρία Φραγκάκη: Η πρώτη ανάρτηση μέσα από το νοσοκομείο μετά την περιπέτεια της υγείας της

18:38 - 03/12/2022

Στο χειρουργείο βρέθηκε η Μαρία Φραγκάκη, όπως αποκάλυψε το πρωί του Σαββάτου η Ελένη Τσολάκη μέσα To άρθρο Μαρία Φραγκάκη: Η πρώτη ανάρτηση μέσα από το νοσοκομείο μετά την περιπέτεια της υγείας της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πελέ: Η ανάρτησή του μέσα από το νοσοκομείο και η παγκόσμια αγωνία

Τεράστιο κύμα συμπαράστασης και αγάπης στην κρίσιμη περιπέτεια της υγείας του δέχεται ο Πελέ, που νοσηλεύεται σε νοσοκομείο του Σάο Πάολο. Σύμφωνα με την τελευταία ιατρική ανακοίνωση, ο 82χρονος μύθος του παγκόσμιου ποδοσφαίρου που πάσχει από καρκίνο του παχέος εντέρου, βρίσκεται σε σταθερή κατάσταση και αντέδρασε καλά σε θεραπεία για αναπνευστική λοίμωξη χωρίς σημεία επιδείνωσης. […] Το άρθρο Πελέ: Η ανάρτησή του μέσα από το νοσοκομείο και η παγκόσμια αγωνία εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Mαρία Φραγκάκη: Το χειρουργείο και η πρώτη ανάρτηση μέσα από το νοσοκομείο

Όπως ήδη έχει γίνει γνωστό από το πρωί μέσα από την εκπομπή Open Weekend, η Μαρία Φραγκάκη, έκανε ένα χειρουργείο.Όπως ήδη έχει γίνει γνωστό από το πρωί μέσα από την εκπομπή Open Weekend, η Μαρία Φραγκάκη, έκανε ένα χειρουργείο.Τη θέση της στο πάνελ της εκπομπής της Ελένης Τσολάκη πήρε σήμερα η Νάνσυ Παραδεισανού καθώς η ραδιοφωνική παραγωγός απουσίαζε. Σύμφωνα την παρουσιάστρια, Ελένη Τσολάκη, η Μαρία Φραγκάκη, εισήχθη εκτάκτως στο νοσοκομείο την περασμένη Πέμπτη και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»